dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pilule za smirenje

#620 od 12.11.2014 : Babe
Stara baka došla kod ginekologa i traži pilule za kontracepciju. Doktor se iznenadi i upita: • Bako, za šta Vam trebaju te pilule? • Znate doktore, te me pilule jako smiruju. • Smiruju, kako? • Da. Stavim svako jutro jednu pilulu svojoj unuci u mleko i onda sam mirna ceo dan ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1591 od 12.04.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Haso u kafanu, kad iz kafane izleće Fata kao furija, psujući na sav glas. Uđe Haso unutra i ugleda Muju kako sedi za stolom i umire od smeha: • Mujo, bolan, š'a je to s Fatom, što se tako razljutila? Mujo i dalje umire od smeha: • A slušaj, jarane, malo sam je podučio kako to izgleda kad idemo u šoping! Haso zbunjeno upita: • Kako to? Mujo otpije gutljaj i odgovori sa smeškom: • Prošet'o sam je kroz deset kafana, u svakoj sam pregledao cenovnik, pa se vratio i prvu kafanu i tu naručio pivo!
#812 od 07.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Kada prelazite ulicu uvek pazite na kola, a ne na semafor. Semafori retko kad udare čoveka.
#1321 od 23.02.2015 : Međunarodni
Fata radi u trafici već godinama, dosadan joj posao, ali kako nema drugi, radi bez pogovora. Jednog dana dođe nova mušterija, digne Fata pogled s novina koje je čitala, kad ono Brad Pitt. Fata se sva uzneveri i pita zamuckujući: • Izzvoltee? Brad se nasmeja i naruči: • Dajte mi molim Vas pet kondoma ... Fata izbaci dekolte i upita: • Je l' za ovde ili za poneti?
#641 od 15.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Kao mali, bojao sam se mraka. Sada, kada vidim račun za struju, bojim se svetla.
#2193 od 17.11.2015 : Doktori
Prostitutka na pregledu kod ginekologa: • Vi imate dosta 'gubitaka' tokom ciklusa? • Pa, od 500 do 1000 eura!
#2392 od 31.01.2016 : Piroćanci
Izveo Piroćanac ženu i decu na večeru. Dolazi konobar da ih usluži i pita: • Dobro veče, šta želite? Žena: • Molim Vas dajte nam jelovnik. Piroćanac će konobaru: • Meni ćevape sa lukom, njima jelovnik i odmah naplati!
#2349 od 11.01.2016 : Policajci
Postrojio narednik policajce i naređuje im: • Vi koji imate srednju školu stanite desno, a vi koji imate osnovnu školu stanite levo. Jedan policajac osta stojeći i upita narednika: • A kuda ću ja, neman nikakvu školu? Narednik će njemu: • Ti onda stani iza mene!
#363 od 31.10.2013 : Lala i Sosa
Lala u kvizu Milioner. I konačno pitanje za milion: • Da li vam je žena obrijana između nogu? • Ja bih da pozovem prijatelja.
#528 od 04.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Za razliku od glave, stomak javlja kada je prazan.
#2255 od 30.11.2015 : Studenti
Idemo da spremamo ispit iz matematike. Tebe i mene saberemo, odeću oduzmemo, noge podelimo, pa se množimo.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo