dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Vesnici proleća

#3266 od 15.05.2018 : Pitalice
Ko su prvi vesnici proleća u Sloveniji? • Bosanci na mešalicama!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2505 od 27.03.2016 : Plavuše
Sede dve plavuše, sponzoruše u kafiću. Prilazi konobar: • Šta ćete popiti? One: • Ko šalje?
#2777 od 21.09.2016 : Svaštara
Dobije čovek poziv iz Poreske Uprave. Zovu ga da se lično pojavi i napiše izjavu, jer im se čini da je suviše mali iznos prijavio na ime poreza. On prvo ode kod svog knjigovođe da ga upita za savet, a ovaj mu kaže: • Obuci svoje najstarije odelo, tako će se oni uveriti da nemaš novaca i da su pogrešili kod obračunavanja poreza! Za svaki slučaj ode on i kod svog advokata, pa i njega upita za savet: • Obuci svoje najbolje odelo. Tako će oni pomisliti kako ih ti uvažavaš i poštuješ, pa će možda da se smiluju i umanje ti porez. Čovek ne zna koga da posluša, pa ode i kod popa, da i njega upita za savet: • Ispričaću ti jednu priču - kaže mu pop - Uoči svadbe, mlada upita svoju majku kakvu spavaćicu da obuče za prvu bračnu noć. Majka je posavetuje da uzme dugačku spavaćicu, dugih rukava. Upita mlada i svoju stariju sestru, a ona joj predloži da obuče kratku spavaćicu, nešto veoma seksi ... • Ali oče, kakve veze ta priča ima sa mnom? • Ista je kao tvoj slučaj, sine moj, ... šta god da obučeš, i ovako, i onako, bićeš jeban.
#3382 od 08.06.2020 : Pitalice
Što imaju zajedničko apstinencija i ekonomska kriza? • I jedna i druga nakon dužeg trajanja jačaju desnicu.
#1374 od 05.03.2015 : Svaštara
Ulazi deda u autobus i moli nekog dečka da mu ustupi mesto, žaleći mu se kako ga bole noge. Mladić mu odgovara: • Jesi li ti ustajao starijima dok si bio mlađi? Starac odgovara: • Da, još kako! A mladić će na to: • Pa zbog toga te i bole noge!
#2328 od 29.12.2015 : Mujo i Haso
Hoda Mujo ulicom, a iz dupeta mu viri kifla. Zaustavi ga Haso i pita: • Što ti ta kifla viri iz guzice? Mujo odgovara: • Bio sam kod zubara, pa mi rekao da naredna dva sata jedem samo na drugu stranu!
#2755 od 04.09.2016 : Lala i Sosa
Predloži Lala Sosi: • Soso, dušo, hoćemo se igrati proleća? • Može. A kako se to igra? • Ta, lepo, ... ja te jebem, a ti cvetaš!
#2101 od 11.10.2015 : Mujo i Haso
Kaže Fata Muji: • Ako pogodiš koliko imam godina, poklanjam ti jednu divnu, nezaboravnu noć! Mujo: • Ovako ... po svilenkastoj kosi - 19, po toj baršunastoj koži - 18, po zanosnom, zategnutom telu - 17 ... • Mujo, laskavče stari, grešiš, ali ipak ... • Ne prekidaj me dok sabiram!
#3271 od 20.05.2018 : Policajci
Upala dva policajca u neku rupu, pa posle više neuspešnih pokušaja da se iz nje izvuku, jedan ljutito reče: • Ako odavde ne izađemo za 15 minuta, ja odoh kući!
#241 od 27.05.2013 : Oglasi
Prodajem jeftina kola. Hitno. Šifra: Dok se Jefta ne vrati.
#1464 od 19.03.2015 : Pitalice
Šta devojke moraju znati pre veze sa starijim muškarcem? • Reanimaciju?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo