pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ona ne odgovara

#1343 od 27.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Ja joj se javljam, a ona ne odgovara. Mora da je pala u nesvest od sreće ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2903 od 29.12.2016 : Svaštara
Svađaju se Milutin i komšinica Javorka: • Da si kojim slučajem moj muž, sipala bi ti otrov za pacove u piće! • A da si ti kojim slučajem moja žena, ja bi ga i popio!
#3108 od 12.11.2017 : Svaštara
• Ej, konobar, imaš li šećer? • Imam! • Zajebano brate, deda mi umro zbog toga ...
#929 od 20.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Ove današnje generacije misle samo na seks. Moja baba je imala dvanaestoro dece i nije imala kad na to da misli.
#3246 od 25.04.2018 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Perice, koliko je 2-2? Perica ćuti ... • Dobro, Perice, imaš dva jajeta, ja ti oduzmem ta dva i šta ti ostane? • Ostane mi samo kurac, učiteljice!
#1872 od 11.07.2015 : Cigani
Kako Ciga broji zube? • Jedan levo, desno dva!
#2331 od 04.01.2016 : Mujo i Haso
Mujo pita devojku koja jе šetala psa: • Koja je to vrsta psa? Devojka kaže: • Akita. Mujo će na to: • Kita posle, nego reci mi, koje je rase pas?
#3041 od 19.07.2017 : Babe
Razgovor babe i unuka: • Još samo da završiš fakultet, pa mogu da umrem ... • Baba, završio sam faks! • Još samo da se oženiš, pa mogu da umrem ... • Čekaj baba, nismo se tako dogovorili!
#2245 od 29.11.2015 : Mujo i Haso
Ulete Mujo u kafanu i viknu konobaru: • Haso, rodio mi se sin, daj svima šta piju i men' duplu ljutu! Raznese Haso piće po kafani, Mujo nastavi da tuče po rakijama pa kad se već lagano napio, zagrli Hasu i pokaza mu sliku sina: • Vid' mog Muj'ce, Haso, isti ja! Haso klimnu glavom: • Ma nema veze, Mujo, glavno da je živ i zdrav!
#3368 od 27.01.2020 : Svaštara
Došla inspekcija za ispitivanje porekla imovine, kod nekog nekog tipa, pa ga pita inspektor: • Odakle vam ova kuća od 800 kvadrata? • Dobio sam na opkladu, insektore. • Dobro, a odakle vam vila na moru sa 25 apartmana? • I to sam dobio na opkladu. • Dobro. A odakle vam ova mečka 600 SEL pred kućom? • Pa, i to sam dobio na opkladu. ... Slušajte me pažljivo. ... Da se opkladimo ja i vi u 20.000 evra da ja imam tri jajeta u gaćama! Insektor ne verujući da postoji čovek sa tri jaja pristade na opkladu. Stavi ruke u gaće optuženog i ustanovi da on ipak ima samo dva jajeta: • Eto vidiš, imaš samo dva jaja. Opklada je moja! • U pravu si inspektore, a vidiš li ti onu trojicu tamo iza kuće? • Vidim, kako da ne! • E, ja sam se sa njima opkladio u 150.000 evra da će inspekcija za poreklo imovine da me uhvati za jaja!
#1044 od 08.01.2015 : Životinje
Sretnu se u Crnoj Gori glista i vrabac: • Đe si, sokole sivi? • Evo me, gujo ljuta!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo