dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ciga organizuje orgije

#2496 od 27.03.2016 : Cigani
Kako Ciga organizuje orgije? • Mirno u krugu porodice!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2431 od 22.02.2016 : Svaštara
Razgovaraju dva prijatelja: • U kom mesecu žene najmanje pričaju? • U februaru. • Zašto? • Pa, ima samo 28 dana!
#812 od 07.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Kada prelazite ulicu uvek pazite na kola, a ne na semafor. Semafori retko kad udare čoveka.
#1445 od 15.03.2015 : Bračni
U kući sami muž i žena. Mužu se prijbe i navali na ženu. Žena će: • Polako, stani, daj malo romantike, pusti tuš u kupatilu, kao da pada kiša napolju. On to uradi i odmah navali na nju. Žena će: • Polako, stani uključi ventilator kao da duva vetar napolju. On to uradi i opet navali na nju. Žena će: • Polako, stani, uključi veš mašinu kao da grmi napolju. On i to uradi, sedne i zapali cigaretu. A žena će: • Pa hajde, šta čekaš? • Gde da se jebemo po ovom kijametu!
#3118 od 14.11.2017 : Aforizmi i grafiti
Ko na svadbi nije igrao kolo između dve babe, taj ne zna kako su Isusa razapinjali.
#1308 od 21.02.2015 : Perica
• Halo! Da li je to policija? • Da, izvolite. • Želim da prijavim nasilje u porodici. • Recite. • Baba me tera da jedem boraniju!
#1767 od 11.06.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris-a je rodila tetka, jer niko nije smeo da mu jebe mater.
#2535 od 17.04.2016 : Svaštara
Došao Milojko u firmu u kojoj se nedavno zaposlio pa mu šef kaže: • Prvo pravilo kod nas je da obrišete noge na otiraču pred ulazom. Da li ste to uradili? A Milojko će: • Da, uradio sam. A šef će na to: • Drugo pravilo kod nas je da govorite istinu. Pred ulazom nema otirača za noge!
#448 od 18.06.2014 : Aforizmi i grafiti
I ovu noć ću prespavati u tuđem krevetu, ... ne zato što sam neki jebač, nego sam podstanar.
#3196 od 06.03.2018 : Pitalice
Šta je to šamar? • Informacija iz prve ruke!
#55 od 11.03.2013 : Životinje
Duva zeka pod drvetom i prolazi dabar: • Zeko, daj mi malo. • Beži bre, budalo. • Malo samo, zeko, jedan dim. • Ajd', ali samo jedan dim. Povuče dabar dim, zahvali se zeki i krene dalje kroz šumu. Sretne ga slon, i pita ga: • Dabre, jesi l' malo povukao, a? • Aha, eno zeka duva tamo ispod drveta, pa mi dao dim. Ode slon kod zeke i kaže: • Zeko, daj mi dim, molim te. • Beži bre, budalo, jesam li ti malo pre dao dim, a vidi na šta ličiš sada!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo