pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nemoj da te udarim među rogove

#1052 od 10.01.2015 : Mujo i Haso
Mujo stalno zvao Fatu kravom. Ona se naljuti, tuži ga i dobije parnicu - sudija mu zabrani da je tako zove, inače ode u prdekanu. Kad su stigli kući, Fata počne da ga provocira: • Aaa, ne smiješ da me zoveš kravom, šta ćeš sad! A Mujo će: • Ćuti, ženo, nemoj da te udarim među rogove.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1674 od 27.04.2015 : Doktori
Posle detaljnog pregleda, doktor kaže pacijentu: • Preporučio bih Vam da se do kraja života uzdržite od seksa! • Gospode Bože, pa doktore, ko će to izdržati? • ’Ajde, ’ajde, izdržaćete Vi tih nedelju dana!
#2484 od 27.03.2016 : Svaštara
Izlazi devojka iz solarijuma reš pečena ... Radnica se okreće njenom dečku koji ju je čekao i pita ga: • Šta ćete od priloga?
#1488 od 25.03.2015 : Svaštara
Došla žena u posetu mužu u zatvor, pa ga pita: • Kako se osećaš, dragi? • Kao kod kuće – odgovori muž. • Baš se radujem, a kako to kao kod kuće? • Pa ovako: jelo je neukusno, garderoba neispeglana, nema seksa, a ne smem ni da izlazim!
#2625 od 12.06.2016 : Mujo i Haso
Sretnu se Mujo i Haso nakon deset godina: • Ma gde si ti, kućo stara, nisam te video sto godina! • Pa, evo me, putovao malo po svetu, bio tu i tamo, čak sam živeo dve godine u Londonu! • London? Gde ti je to? • To ti je grad u Engleskoj, jedno 2.000 kilometara od Sarajeva. • U jebote, koja vukojebina!
#3172 od 10.02.2018 : Babe
Negde u autobusu: • Sine, ajde pusti baku da sedne. • Gospođo, ja sam šofer ...
#3426 od 14.08.2026 : Bračni
Razgovaraju dve prijateljice: • Koliko dugo si razvedena? - upita prva. • Više od četiri godine - odgovori druga. • Uh, Bože, pa to je baš mnogo vremena! Kako izdržavaš, da li ti nedostaje muž? • Ne, dovoljan mi je i ovaj tvoj ...
#2264 od 03.11.2015 : Svaštara
Kapetan broda pita putnika: • Jeste li se držali mojih uputstava za vreme nevremena? • Ne, držao sam se za ogradu na palubi.
#83 od 13.03.2013 : Svaštara
Ona: • Ljubavi želim da se posebno lepo osećam za 8. mart. Ne moraš mi ništa kupovati, samo mi reci da sam lepa. On: • Ljubavi, ipak ću ti nešto kupiti. Da si lepa, reći ću ti za 1. april.
#256 od 08.06.2013 : Mujo i Haso
Kaže Haso Muji: • Mujo, kažu da džentlmeni više ne postoje! • Glupost. Pa juče sam Fati držao kišobran da ne pokisne dok je menjala gumu!
#3211 od 21.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Ako su Cecu stavili u čitanku, onda bi Aca Lukas trebalo da ide u udžbenik hemije.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo