pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Soja i vibrator

#3369 od 30.01.2020 : Pitalice
Kakva je razlika između soje i vibratora? • Nikakva, i soja i vibrator zamenjuju meso!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2013 od 24.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko radi ne boji se da će mu gazda biti gladan.
#1436 od 14.03.2015 : Svaštara
Na ulazu u restoran stoji natpis: • Jela sa pečurkama naplaćujemo unapred.
#3416 od 14.05.2026 : Babe
Muž pita ženu: • Dušo, zvali su me iz poreske, doći će sutra u firmu da urade kontrolu, ... šta da obučem? Ako se doteram, misliće da smo puni para, ... verovatno je pametnije da obučem nešto jednostavno, možda pomisle da smo sirotinja, pa nas i ne "rebnu" previše?! Žena mu mirno odgovori: • Kada sam babu pitala šta da obučem za prvu bračnu noć, da li čipkanu spavaćicu ili jednostavnu reklamu, ona mi je rekla: “Nije bitno, sigurno će te jebati”!
#1799 od 18.06.2015 : Chuck Norris
Šta radi medved kad sretne Chuck Norris-a? • Legne i pravi se mrtav.
#553 od 07.11.2014 : Svaštara
Beže otac i sin iz zatvora. Pita sin: • Šta ćemo sad, pada sneg? Otac odgovori: • Baš nas briga, imamo lance.
#2119 od 23.10.2015 : Svaštara
• Ajmo kod mene kući. • Ne mogu, imam dečka. • Pa šta? Ima i Albanija golmana, pa je primila dva komada.
#1702 od 23.05.2015 : Svaštara
• Šta radiš? • Evo, bio na trčanju! • Aha, jesi li povratio kondiciju? • Povratio jesam, kondiciju nisam.
#34 od 11.03.2013 : Babe
Igraju dve babe košarku, pa će jedna: • Faauuul! Druga će: • Šta je sad? Ponovo će prva: • Stala si mi na sisu!
#2787 od 29.09.2016 : Svaštara
Pričaju dva druga u kafiću o devojci koja sedi blizu njih: • Šta da joj kažem? • Reci joj da je lepa, a ne seksi. Nakon toga prišao je devojci i rekao: • Ej ćao, lepa si, nisi seksi!
#957 od 25.12.2014 : Oglasi
Potrebne devojke za tucanje. Šifra: Prerada oraha.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo