dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Stoja i Kitić

#383 od 07.12.2013 : Svaštara
Uđem na FB ... Ceca. Upalim TV ... Karleuša. Otvorim novčanik i Boga molim da bude Stoja, kad ono ... Kitić.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1176 od 29.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Polovina mladih u Srbiji vidi bolju budućnost. Druga polovina nema para da kupi drogu.
#1254 od 10.02.2015 : Plavuše
Udala se plavuša. Posle prve bračne noći mladina prijateljica je upita: • I, kako je bilo? • Jao slatka moja, bilo je super, fantastično, ... a tek ona stvar! • Ju, ... šta mu je? • Ma, ništa mu nije, nego je nov, novcat! • Kako znaš? • Pa još je bio u celofanu!
#2726 od 17.08.2016 : Pitalice
Koliko godina ima kasirka? • 29,99
#1483 od 23.03.2015 : Svaštara
Dečko: • Hoćeš da snimimo reklamu za Lav pivo? Devojka: • Hoću. Kakvu? Dečko: • Ja te krešem, a ti vičeš toooo Laveee!
#536 od 05.11.2014 : Mujo i Haso
Složio Mujo puzzle i kaže Hasi: • Vidi Haso, za ovo mi je trebalo samo mesec dana! • I šta sa tim? • A na kutiji piše od 3 do 5 godina!
#390 od 07.12.2013 : Životinje
Sede dve ptičice na žici i pričaju. Odjednom proleti raketa, a jedna će: • Vidi, al' ova piči! A druga će na to: • I ti bi da ti gori zadnjica.
#2993 od 11.03.2017 : Doktori
Doktor sat vremena gleda nalaze jednog pacijenta, pa ga na kraju upita: • Recite mi, molim vas, koji ste znak u horoskopu? Preplašeni pacijent odgovara: • Rak, doktore ... • Ha ..., kakva slučajnost!
#2265 od 03.11.2015 : Svaštara
Stari trgovac oženio mladu devojku. Prijatelj ga pita kako mu je u braku? • Roba je prvoklasna, samo je ambalaža strašno skupa.
#193 od 20.03.2013 : Životinje
Piju lav i vo u kafiću i zvoni lavu telefon. Kaže on: • Da draga, dolazim. I tako on završi piće i kaže da mora ići kući. Kaže njem vo: • Da, mene moja tako nazove, ne bi ja išao odmah kući. Kaže njemu lav: • Razumem ja tebe prijatelju, ali shvati, ..., ti si oženjen kravom, a ja lavicom.
#2537 od 19.04.2016 : Aforizmi i grafiti
Je l' ima neko, možda, punjač za novčanik?
Moja Knjižara Online
Moja Knjižara Online
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo