pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Preko sto metara

#2765 od 11.09.2016 : Crni humor
Na velikom takmičenju, bacač koplja kaže svom kolegi: • Danas se moram jako potruditi, u publici je i moja tašta. Kolega odgovara: • Čoveče, to je preko sto metara, teško da ćeš je pogoditi!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3397 od 16.04.2021 : Svaštara
• Šta radiš na sobnom biciklu? • Treniram ... • Pa, ... ne vidim da okrećeš pedale? • Nizbrdica je!
#2151 od 05.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kakve sam sreće, meni bi i da sam matičar, svaka rekla NE!
#2272 od 05.12.2015 : Međunarodni
Umro Josip Broz Tito, pa se svađaju Hrvat i Srbin. Srbin kaže: • Sahranite ga vi, vaš je. Hrvat kaže: • Sahranite ga vi, kod vas je bio 50 godina. Sluša ih Jevrej kako se svađaju pa im kaže: • Ma daj, prestanite, ne mogu više da vas slušam, sahranićemo ga mi. Tek će Srbin i Hrvat: • Nemoj molim te, vi ste već jednog sahranili, pa vam je vaskrsao ...
#2292 od 14.12.2015 : Svaštara
Kaže devojka svom udvaraču: • Mnogo sam slušala o tome kakav si u krevetu. • Ah, ma nije to ništa naročito ... • Pa, ... tako sam i čula.
#3085 od 29.10.2017 : Aforizmi i grafiti
Volim sneg, jer to je jedino što siđe sa planine u grad, a ne postane direktor!
#332 od 19.08.2013 : Pitalice
Šta radi Emir Bekrić kada zakasni na bus? • Čeka ga na sledećoj stanici.
#3111 od 12.11.2017 : Bračni
Napadnem muža što nema ni jedan od sedam znakova da je zaljubljen u mene, a on mi nabroji deset znakova da ga varam, rekoh: • Bože, pa nije valjda da i ti veruješ u ta sranja?!
#227 od 02.04.2013 : Crni humor
Šta radi beba narkoman u ćošku? • Igla se.
#3172 od 10.02.2018 : Babe
Negde u autobusu: • Sine, ajde pusti baku da sedne. • Gospođo, ja sam šofer ...
#1984 od 16.08.2015 : Svaštara
Zaljubljeni mladi par sedi uveče na klupi u parku i gleda u zvezde. On je upita: • Da ti pokažem velikog medveda? • Nemoj, naići će neko!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo