dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ruku sam izgubio u ratu

#2494 od 27.03.2016 : Svaštara
Brijući mušteriju, brica ga dva puta poseče. Da bi popravio utisak on započinje razgovor: • Jeste li dolazili ranije kod nas? • Ne, ruku sam izgubio u ratu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3085 od 29.10.2017 : Aforizmi i grafiti
Volim sneg, jer to je jedino što siđe sa planine u grad, a ne postane direktor!
#802 od 06.12.2014 : Svaštara
Otišla devojka u crkvu da se ispovedi: • Oče, spavala sam sa popom iz susedne parohije, da li je to greh? • Naravno da jeste, kćeri, pa ti pripadaš ovoj parohiji.
#942 od 23.12.2014 : Perica
Učiteljica postavlja đacima trik pitanje: • Ako od Niša do Beograda ima 80 km, a od Sombora do Beograda 100 km, koliko onda ja imam godina?! Javlja se odmah Perica i odgovara: • 44 godine. • Tačno - kaže učiteljica - a kako si izračunao?! • Lako, ja imam kod kuće polu ludog brata a on ima 22 godine!
#1082 od 14.01.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše i kaže jedna: • Doktor mi je rekao da sledećih nedelju dana živim na jabukama. Druga će: • A šta ako padneš?
#1477 od 22.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Tražim ženu svog života, ... ali pod uslovom da ne sazna njen muž.
#186 od 20.03.2013 : Političari
Prilikom posete psihijatrijskoj bolnici, nadobudni ministar pita direktora bolnice na osnovu čega odlučuju koga će primiti u bolnicu na lečenje. • Vrlo jednostavno - odgovori direktor - stavimo pacijenta pred kadu punu vode i damo mu čajnu kašičicu, čašu i kantu i kažemo mu da isprazni kadu na najbrži način. • Aha, pa to je glupo - kaže ministar osmehujući se ka ostalim članovima delegacije - vi ih pravite blesavim, pa onaj koji je normalan, počne da vodu vadi s kantom. • Ne - reče direktor - onaj koji je normalan izvuče čep sa dna kade. Želite li sobu sa balkonom ili bez?
#3311 od 18.02.2019 : Aforizmi i grafiti
SAD su toliko besne na Prištinu da će Beogradu momentalno jebati mater!
#3007 od 25.03.2017 : Svaštara
• Iz Šapca potiče najviše kurvi i fudbalera! • Nemoj tako, moja žena je iz Šapca ... • A, za koji klub igra?
#608 od 11.11.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo Hasu: • Šta bi Haso uradio kada bi tvoju Fatu u šumi napao medved? Kaže Haso: • Ja se nebi mešao, baš me briga, sam je napao, sam neka se i brani!
#8 od 11.03.2013 : Političari
Razgovaraju tri ljudoždera. Kaže prvi: • Pre neki dan sam pojeo nekog Engleza. Mršav, žgoljav, tvrd k'o đon. Sve mi se smučilo! Kaže drugi: • Pre neki dan sam pojeo nekog Nemca. Debeo, masan, debeloguz. Sve mi se smučilo! Kaže treći: • Eee, a ja sam pre neki dan pojeo baš finog! Posebna vrsta: balkanski političar! Divota jedna! Počneš od glave, a ono hrpa putera! Dođeš do kičme, a nema kostiju, sve sama hrskavica! A tek kad dođeš do guzice, unutra nađeš još petoricu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo