pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ovde tvoj direktor

#1983 od 16.08.2015 : Svaštara
Telefon više puta zvoni u jednoj firmi. Ljutiti glas: • Halo, pa šta je ovo, zašto se niko ne javlja kada ja zovem?! Radnik: • A jebote, šta oćeš čoveče? U gužvi smo! Još ljući glas: • Znaš li ti s kim razgovaraš?! Ovde tvoj direktor! Radnik: • A znaš li ti s kim razgovaraš? Direktor: • Nemam pojma?! Radnik: • Onda možeš da mi ga popušiš!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2160 od 10.11.2015 : Mujo i Haso
• Bolan, Mujo, imaš li eMail adresu? • Jašta, nego imam! • De, daj da upišem ... • Piši: znam@kotijebezenu.co.ja
#418 od 16.02.2014 : Doktori
Bila sam kod psihijatra. On je nacrtao ovce i rekao mi da ih čuvam dok se ne vrati, pa je izašao napolje. Ja sam nacrtala ogradu i otišla kući.
#1316 od 22.02.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo s posla, umoran k'o pas i gladan, ulazi u kuću, skida cipele i kaput i pravac kuhinja, kad tamo nema nikoga. Mujo ode u dnevnu sobu, kad tamo Fata leži na kauču u izazovnom donjem rublju i zavodnički mu se smeška. Mujo je ošine pogledom: • Šta je, bona, opet ti zagoreo ručak?
#2644 od 25.06.2016 : Bračni
Razgovaraju žena i muž: • Jesi li kupio prase za proslavu mog rođendana? • Jesam. • Koliko kilograma? • Prase je žensko i nije htelo da se popne na vagu!
#3385 od 24.09.2020 : Chuck Norris
Čak Noris je sagradio kuću u kojoj se rodio.
#1631 od 19.04.2015 : Svaštara
Uđe neki mladić u trgovinu i pita: • Je l' imate kondome sa ukusom pomorandže? • Da - odgovara mu prodavačica. • A je l' imate sa ukusom banane? • Da. • A je l' imate sa ukusom jagode? Priđe mu neki starac i pita ga: • Mali, o'š ti da jebeš, il' da praviš kompot?
#1739 od 04.06.2015 : Bračni
Bogataša zove njegov advokat i kaže mu: • Gospodine, imam jednu dobru i jednu lošu vest! • Danas mi nešto ne ide, loše sam volje, daj prvo dobru vest. • Dobra vest je da je Vaša supruga investirala 3.000 eur u dve slike, ali veruje da slike u stvari vrede 2 do 3 miliona ... • E odlično, svaka joj čast, baš si me oraspoložio! A koja je loša vest? • Na tim slikama ste Vi i Vaša sekretarica!
#1678 od 28.04.2015 : Svaštara
• Gospođo, mogu li Vas ispratiti do kuće? • Samo pogledom, Gospodine, samo pogledom ...
#3213 od 23.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Videćemo za devet meseci ko se najbolje proveo za 1. maj!
#664 od 16.11.2014 : Kompjuteraši
Šta kaže haker kada počne da mu slabi vid? • Oslabila mi grafička ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo