dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zekin parking

#2700 od 29.07.2016 : Životinje
Dolazi zeka u kafanu i vidi da je neko parkirao auto na njegovo mesto, popizdi, uskače u kafanu i drekne: • 'Alo bre, ko je parkirao na moje mesto? Na to ustaje meda i kaže: • Ja sam. A zeka će na to: • Aauuuu, al' si ga parkirao, svaka ti čast!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1786 od 16.06.2015 : Lala i Sosa
Pita Sosa Lalu: • Lalo, šta ti se više dopada – ajfon ili ajped? Lala odgovara: • Meni se najviše dopada ajvar!
#3076 od 20.10.2017 : Aforizmi i grafiti
Čekajući princa, žena obično promaši i konja, zaljubi se u magarca i završi sa svinjom!
#1445 od 15.03.2015 : Bračni
U kući sami muž i žena. Mužu se prijbe i navali na ženu. Žena će: • Polako, stani, daj malo romantike, pusti tuš u kupatilu, kao da pada kiša napolju. On to uradi i odmah navali na nju. Žena će: • Polako, stani uključi ventilator kao da duva vetar napolju. On to uradi i opet navali na nju. Žena će: • Polako, stani, uključi veš mašinu kao da grmi napolju. On i to uradi, sedne i zapali cigaretu. A žena će: • Pa hajde, šta čekaš? • Gde da se jebemo po ovom kijametu!
#821 od 09.12.2014 : Svaštara
Šef kaže novoj sekretarici: • Ne znate stenografiju, ne umete da kucate na tastaturi, niste učili strane jezike ... pa šta Vi uopšte znate? • Znam da radim prekovremeno!
#2495 od 27.03.2016 : Perica
Na času fizike, učiteljica pita decu: • Tesla je oznaka za ... ? • Novčanicu od 100 dinara - odgovori Perica.
#3001 od 19.03.2017 : Perica
Majka pita Pericu: • Perice sine, kako je bilo na takmičenju iz gramatike? • Neznam!
#2996 od 14.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Grafit na zidu u jednom školskom WC-u: • Kada sereš drži se za kvaku, jer voda nosi govna!
#1908 od 21.07.2015 : Bračni
Svađaju se muž i žena oko kupovine. Kaže muž: • Aman, bre, samo kupuješ ti brushalteri, .... Te crni, te beli, te plavi, te crveni, ... Samo kad bi imala šta da staviš u ti brushalteri ... Žena mu odgovara: • Mužu moj, po tu tvoju logiku ti gaće ne bi ni trebalo da nosiš.
#1841 od 04.07.2015 : Pitalice
U čemu je razlika između tanga gaća i mora? • U more može da stane milion riba, a u gaće samo jedna ribica.
#2052 od 18.09.2015 : Bračni
Žena kaže mužu: • Biraj, fudbal ili ja!? Muž je upita: • Mogu li da ti odgovorim za 90 minuta?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo