dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Potrebna gatara

#261 od 09.06.2013 : Oglasi
Potrebna gatara za dobro plaćen posao. Ona će znati gde treba da se javi.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1419 od 11.03.2015 : Crnogorci
Čudi se mladi Crnogorac: • Nikako ne mogu da shvatim kako su naši đedovi mogli da žive bez svetla, televizora, interneta, kola i deterdženta? Odgovora mu stariji: • Pa i nijesu mogli. Vidiš li, avetinjo, da su svi pomrli?
#949 od 23.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Neko pije od sreće, neko od tuge, a nas dvojica od trećeg osnovne.
#786 od 05.12.2014 : Chuck Norris
Čak Noris je jedini čovek koji je uspeo da ubedi svoju babu da nije gladan.
#3117 od 13.11.2017 : Svaštara
Vernik dolazi kod sveštenika da se ispovedi: • Počinio sam preljubu, oče. • Koliko puta? - upita sveštenik. • Oče, ja sam došao da se ispovedim, a ne da se hvalim.
#219 od 25.03.2013 : Međunarodni
Bili Italijan, Francuz i Bosanac i prepirali se, ko na bolji način dovede žensku do ludila. • Ja počnem da joj ližem ruku, penjem se do vrata, a onda silazim dole. Tada svaka ženska poludi do daske - kaže Italijan. • Ja joj ližem nožne prste, a zatim sve višlje. Dok dođem do one stvari, ona definitivno otkači - kaže Francuz. • Ja to prosto, onako seljački, samo guraj-vadi - kaže Bosanac. • I kada ona poludi? - pitaju ovi Bosanca. • Pa kad ga obrišem o zavesu ...
#3046 od 01.08.2017 : Perica
Pita Perica tatu: • Tata, tata, a koliko košta venčanje? • Ne znam, sine, ja svoje još uvek otplaćujem!
#336 od 19.08.2013 : Plavuše
Sedi plavuša na drvetu i testeriše granu na kojoj sedi. Naiđe jedna baba i pita: • Dete, šta to radiš? Što testerišeš granu na kojoj sediš? • Ma, beži, bre, baba! - tera je plavuša. Baba kaže: • Pa pobogu, pašćeš. Ne testeriši tu granu. • Baba, pusti me na miru! Ode baba, a plavuša nastavi da testeriše. Na kraju grana pukne, plavuša padne i polomi se. Digne se ona i kaže: • Pih, bre, ona baba vidovita!
#2517 od 02.04.2016 : Mujo i Haso
Putuje Lala vozom. Uđe u kupe u kome je samo jedna lepa devojka koja, zaneta čitanjem neke knjige, ne obraća pažnju na pridošlog putnika. Posle pola sata vožnje, ne skidajući pogled sa prelepe saputnice, Lala joj se obrati: • Moliću vas lepo, gospojice, za jedno pitanje! Devojka ga pogleda ... • Znate li vi možda moga brata Tozu? • Ne znam ni vas ni vašeg brata! - odgovori devojka. • E, vidite, dobro je što ga ne znate, jer da ga znate, ta on bi vas o'ma, sa oproštenjem, i to bez pitanja - kaže Lala i brzo nastavi - a, ja nisam taki. Ja fino zamolim, pa ako date, date!
#3054 od 15.08.2017 : Pitalice
Koji je najmasniji vic na svetu? • Onaj koji je napisan na hartiji od bureka!
#1501 od 27.03.2015 : Babe
Spremaju se baba i deda za spavanje. Pita baba dedu: • Jesi uzeo zaštitu? • A šta će mi? • Ne čitaš novine, pa ne znaš za salmonelu? Stvarno ne znaš kako stara jaja mogu biti opasna!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo