pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Opametila sam se

#738 od 29.11.2014 : Oglasi
Menjam pokvarenog muža za vibrator sa punjačem. Šifra: Opametila sam se.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#332 od 19.08.2013 : Pitalice
Šta radi Emir Bekrić kada zakasni na bus? • Čeka ga na sledećoj stanici.
#2327 od 28.12.2015 : Mujo i Haso
Sretnu se Mujo i Haso. Pita Mujo: • Đes' ba, Haso, nema te petnaest dana? • Ma, juče me skinuli sa aparata ... • Auh ... matere ti, da sam znao, doš'o bih ti u posetu. • Ma, jarane, nisam bio u bolnici, nego u kladionici!
#1980 od 15.08.2015 : Babe
Dolazi baba kod doktora i žali se: • Prala sam ruke na potoku i uštipio me rak za prst! • Koji? • A šta ja znam, men' svi rakovi izgledaju isto.
#3101 od 08.11.2017 : Pitalice
Kada sa dvanaestog sprata istovremeno bacimo mačku i baterijsku lampu, a obe padnu u isto vreme, šta možemo da zaključimo? • Mačka leti brzinom svetlosti.
#3223 od 02.04.2018 : Mujo i Haso
Šta radi Mujo kad hoće da lupi nešto glupo? • Udari Hasu.
#226 od 02.04.2013 : Crni humor
Čovek umire i u poslednjim trenucima života zove ženu: • Gladan sam, daj mi nešto za jelo, molim te! • Može, samo reci šta želiš, sve ću naći za tebe! • Daj mi malo one teletine! • To ne može! To sam ostavila sutra za sahranu!
#803 od 06.12.2014 : Svaštara
Muž čita novine, a žena ga zvekne tiganjem po glavi. • Čemu to? - pita iznenađeno on. • To je za papirić sa imenom Lara koji sam našla u džepu tvojih pantalona - kaže žena. Muž objasni: • Kad sam bio na trkama prošle nedelje, Lara je ime kobile na koju sam se kladio. Supruga mu se izvini i nastavi sa kućnim poslovima. Tri dana kasnije muž gleda TV, kad ga žena opali još većim tiganjem po glavi. • Ma šta ti je sad? - zapita iznervirani muž. • Tvoja kobila je zvala!
#2123 od 23.10.2015 : Svaštara
• Šta Vam se najviše sviđa na Sajmu knjiga? • Mešano meso!
#1441 od 15.03.2015 : Međunarodni
Kaže Perica učiteljici: • Napisao sam pesmicu o seksu. • Hmm ... Perice, ... hajde da čujemo. • Ustanem rano, idem u školu, učim ... malo se igram, pa onda opet učim ... i tako ponovo svakog dana. • Pa dobro Perice, a gde je tu seks? • Pesma se zove: Jebeš takav zivot
#358 od 18.10.2013 : Svaštara
• Dragi, stigla sam, konačno. Kupila sam ti piva, šta želiš za večeru? Večeras je utakmica pa možeš zvati drugare da zajedno gledate, a posle možete i u provod ... On: • Jel' mnogo? • Ma niiiiije, samo malo branik, levi far i retrovizor ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo