dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Još uvek ćuti, mlakonja

#2345 od 10.01.2016 : Svaštara
Juče sam na Fejsu od nekog nepoznatog muškarca dobila poruku: • Mačkice, šta imaš na sebi? Posle kraćeg razmišljanja, napisala sam: • Hipoteku, dva kredita i ubistvo. Još uvek ćuti, mlakonja.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#504 od 27.10.2014 : Mujo i Haso
Izlazi Fata iz salona za lepotu i krene prema Muji koji je čeka na obližnjoj klupici. Kad je došla bliže Mujo je pogleda i reče: • Ajde, ... pa barem si pokušala.
#2352 od 13.01.2016 : Crni humor
Rešila Radojka da se uda preko oglasa i navela uslove: • Da ne pije, da ne puši, da ne ide po kafanama, da je ne tuče, ali da radi dobro "one stvari". I tako, ... posle bezbroj neuspešnih pokušaja, dolazi joj na vrata bogalj. Otvara ona i pita: • Koj' si mi sad pa ti? • Ja sam došao po tvom oglasu, ispunjavam sve tvoje uslove. • Kako to? • Pa, ... evo, ruke nemam, ne mogu da te bijem. Noge nemam, ne mogu da idem po kafanama. • A "one stvari" - pita ona. • A šta misliš, kako sam pozvonio?
#403 od 08.12.2013 : Chuck Norris
Čak Noris ima iPhone sa celom jabukom!
#751 od 02.12.2014 : Aforizmi i grafiti
U meni spava genije, a budala je uvek budna.
#2994 od 12.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Sećas se kada smo bili deca, kada smo se vozili u automobilu, i kad sam ja izbacio guzicu kroz prozor, a ti glavu, i svi su mislili da smo blizanci!
#3102 od 09.11.2017 : Svaštara
Komšija se posvađao sa ženom i isključio wi-fi. • Pa komšo, brate, kakve veze ja imam sa vašom svađom?
#245 od 28.05.2013 : Mujo i Haso
Prolaze Mujo i Haso pored kafića u kom je upravo izbila tučnjava. • Idem vidjet kakva je to gužva tamo - kaže Mujo. Vrati se za par minuta razbijenog nosa, a Haso ga pita: • I, kakva je to gužva? • Ma kakvi, nema uopće gužve, odmah si na redu - odgovori Mujo.
#2793 od 05.10.2016 : Mujo i Haso
Mujo kaže Hasi: • Poslao sam moju Fatu u nudistički kamp. • Što tamo, bolan? • Ma dosadila mi, stalno kuka kako nema šta da obuče!
#1639 od 20.04.2015 : Svaštara
• Mama, trudna sam. • Eh kćeri, gde ti je bila glava? • Na haubi.
#710 od 23.11.2014 : Perica
Za vreme bivše Jugoslavije pita učiteljica Pericu: • Perice, ko je najveći ratnik za koga si ikada čuo? Perica odgovori: • Josip Broz Tito. • Sedi, pet! Perica sedne i krišom izvuče ispod klupe jednu sliku, pogleda je i šapne: • Izvini, Rambo, ali karijera je karijera.
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo