Iznajmila je čuvara za haljine

#765 od 03.12.2014 : Doktori
• Doktore, ovo je moja žena - kaže čovek psihijatru - ona ima kompleks da joj neko stalno krade haljine.
• Kako ste došli do tog zakjučka?
• Pa, ona je čak iznajmila nekog čoveka da joj čuva haljine, ... video sam ga sinoć u ormaru, kad sam došao kući.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 27 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1194 od 30.10.2015 : Crni humor
Otišao vampir u pekaru i traži veknu hleba. Pekar ga upita:
• Šta će tebi hleb kada vampiri uopšte ne jedu hleb.
• Ma znam, nego mi žena dobila menstruaciju pa da malo umačem.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 86 Ocena: 
#2872 od 07.12.2016 : Svaštara
• Halooo?
• Izvolite, gospodine, dobili ste tehničku podršku.
• Ne radi mi ruter od Interneta.
• Ok, koja lampica vam trenutno svetli?
• Ona od bojlera. Da ugasim?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 50 Ocena: 
#1478 od 22.03.2015 : Cigani
Ciganka izmislila originalan način da zaradi lovu: nađe mušteriju i kad mu popuši, kaže - Daj pare ili grizem, - i ovaj mora da joj pljune lovu. Međutim, naiđe na Eru i počne da mu puši, pa kaže:
• Daj pare ili grizem!
A Era će lukavo:
• Puštaj ili pišam!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
#1393 od 09.03.2015 : Međunarodni
Trčali Crnogorac i Italijan na sto metara. Italijan pobedio. Radio Podgorica javlja:
• Veliki uspeh, drugo mesto za Crnu Goru, takmičar iz Italije na cilj stigao pretposlednji!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#1446 od 16.03.2015 : Mujo i Haso
Prala Fata na potoku rublje po starinski, ručno. U tom trenutku se sa planine odvali komad kamena, pogodi Fatu u glavu i ubije je. Nešto kasnije dolazi Mujo, vidi Fatu kako mrtva leži u potoku i kaže:
• E, jebem ti sreću, već mi treću veš mašinu sjeba kamenac.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#1591 od 12.04.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Haso u kafanu, kad iz kafane izleće Fata kao furija, psujući na sav glas. Uđe Haso unutra i ugleda Muju kako sedi za stolom i umire od smeha:
• Mujo, bolan, š'a je to s Fatom, što se tako razljutila?
Mujo i dalje umire od smeha:
• A slušaj, jarane, malo sam je podučio kako to izgleda kad idemo u šoping!
Haso zbunjeno upita:
• Kako to?
Mujo otpije gutljaj i odgovori sa smeškom:
• Prošet'o sam je kroz deset kafana, u svakoj sam pregledao cenovnik, pa  se vratio i prvu kafanu i tu naručio pivo!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 30 Ocena: 
#2219 od 23.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Neki ljudi imaju usta kao vrata od Yuga. Dok ih ne lupiš, neće da se zatvore.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 35 Ocena: 
#1123 od 19.01.2015 : Mujo i Haso
Mujo, poznati lovac, uđe u kafanu i svi navale na njega da im ispriča neku priču. Nakon par lovačkih, Mujo predloži opkladu da mu svi plate piće kad god zatvorenih očiju pogodi koja je životinja ubijena i kojim oružjem. Zavežu mu oči, donesu prvu životinju, Mujo pipka kožu, pipka rupu i ispali:
• Medved, ubijen kalibrom 308.
Naravno, pogodio je, dobio piće i tako nastavio cele noći. Pred jutro, mrtav pijan, nekako dotetura do kuće, uvali se u krevet i zaspi. Kada se probudio, pred ogledalom ugleda masnicu na oku i pozove Fatu:
• Fato, bona, jesam se opio, al’ se ne sećam da sam se potuko ... Otkud ova masnica?
Fata se izdere na njega:
• Kako otkuda, budaletino, ja sam te raspalila noćas! Doš’o si mrtav pijan, lego kraj mene, gurnuo mi ruku u gaćice i kad si me ispip’o rek’o si: Tvor, ubijen sekirom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 51 Ocena: 
#2225 od 23.11.2015 : Svaštara
U kafani pevačica peva:
• IMAM JEDNU ŽELJUUU ...
Kad se začu glas:
• DA TE JEBEM U NEDELJU ...
Pevačica reče:
• Muzika STOP! Dajte onu - JEDVA ČEKAM DA NEDELJA DOĐE ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 23 Ocena: 
#637 od 15.11.2014 : Svaštara
Gde ćeš za Novu godinu?
• Kod psihijatra, kažu da će tamo biti ludnica.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 18 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.