pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Irak ili Iran

#98 od 14.03.2013 : Plavuše
Razgovaraju 2 plavuše i pita jedna: • Kako se pravilno kaže: Irak ili Iran?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2353 od 14.01.2016 : Lala i Sosa
Sosa budi Lalu u 3 sata ujutro: • Lalo, mužu moj, ja bi se jebala! Lala joj odgovara: • Ta, jesi li ti normalna, di ćeš naći nekoga u 3 ujutro?!
#1782 od 14.06.2015 : Svaštara
Ulazi čovek u prodavnicu seksualnih igračaka i hoće da kupi lutku na naduvavanje: • Želite običnu ili inteligentnu lutku? - pita prodavac. • Dajte tu inteligentnu ... Sutradan kupac vraća lutku i kaže: • Dajte mi ipak onu običnu. • Zašto? • Nije mi dala!
#2213 od 22.11.2015 : Svaštara
• Komšija, ide mi dim od tvog roštilja u kuću ... • A da ti idu ćevapi, ne bi ti smetalo?!
#2403 od 04.02.2016 : Mujo i Haso
Fata se šminka, a Mujo komentariše: • Što se mažeš, kao da će ti to pomoći? • Daj Mujo, pogledaj sebe kako si ružan. • Nisam ja takav oduvek, nego su me kao bebu zamenili u porodilištu.
#3077 od 25.10.2017 : Pitalice
Šta muškarci rade posle seksa? • Pet posto se okrene na drugu stranu i zaspi, • Pet posto zapali cigaretu, • Deset posto ode do kafane na pivo, • A osamdeset posto se obuče i ode kući.
#1208 od 01.02.2015 : Perica
Učiteljica zadala temu za pismeni zadatak: „Da sam direktor ...“. Svi pišu, samo Perica ne piše. Učiteljica upita: • Zašto ne pišeš, Perice? • Pa, čekam sekretaricu.
#2030 od 06.09.2015 : Političari
Novi ministar daje svoj prvi interviju: • Prethodna Vlada nas je dovela na ivicu provalije. Obećavam da ćemo učiniti veliki korak napred.
#1859 od 05.07.2015 : Bračni
Sin pita majku: • Mama, šta se radi s automobilom koji više ne može da se vozi? • E, sine moj, onda ga neko proda tvom tati!
#3220 od 30.03.2018 : Doktori
Žali se čovek lekaru: • Doktore, kad god se ujutru probudim, prvih pola sata loše se osećam. • Navij budilnik pola sata kasnije! - mirno mu odgovori doktor.
#1492 od 25.03.2015 : Babe
Došla baba kod zubara sa 100 eura da da joj stavi zube. • Sinko, daj mi neke zube za male pare, stara sam i ne mogu da jedem. • Imam, baba, porculanske. • Koliko ti oni koštaju? • 500 eura. • Imaš li, sinko, neke jeftinije? • Imam, baba, keramičke. Oni su ti 300 eura. • Joj, sinko, pa ja imam samo 100 eura, daj mi stavi bilo kakve za te pare. • Dobro, baba, imam za te pare, metalne zube. Samo kada ti ih stavim i kada odeš kući, ako se nađeš napolju kada je grmljavina i nevreme, ti onda zabij glavu u zemlju. • Dobro, sinko. Stavi on njoj metalne zube, ode baba u svoje selo i jednog dana dok je čuvala ovce, poče da grmi, seva i baba se seti saveta i zabi glavu u zemlju. Prolazio pored seljak, vide babu kako se naguzila, priđe joj otpozadi i opali je. Kad čuješ babu iz zemlje: • Udri, grome, al' do zuba nećeš doći.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo