dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ko šalje?

#2505 od 27.03.2016 : Plavuše
Sede dve plavuše, sponzoruše u kafiću. Prilazi konobar: • Šta ćete popiti? One: • Ko šalje?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1268 od 13.02.2015 : Svaštara
Overim knjižicu. Odem u Dom zdravlja, predam knjižicu i dok me prozovu - istekne mi overa.
#2802 od 13.10.2016 : Zemunci
Dolazi mali Zemunac kući i naleti na ćaleta: • Što su ti crvene oči? • Duvao sam travu, tata ... • Lažeš pičko, plakao si!
#1655 od 23.04.2015 : Plavuše
Ušla plavuša u salon automobila, pa kaže: • Dobar dan, želim da kupim auto! • Model? • Jaooooo, hvalaaaaa! Zubarka sam, nisam model ...
#483 od 17.09.2014 : Svaštara
Razogovaraju dva fratra. Prvi kaže: • Čuo sam da će nam ukinuti celibat. Drugi odgovara. • Ma neee, nema šanse da će nam dozvoliti da se ženimo. Nećemo mi to doživeti. • Možda nećemo mi, ali hoće naša deca - odgovori drugi.
#826 od 10.12.2014 : Pitalice
Zašto kamiondžije, čim izađu iz kabine, moraju da šutnu točak od kamiona? • Da odlepe jaja od butina!
#2469 od 23.03.2016 : Svaštara
• Marihuana ima dve mane. Prva je, da jako brzo zaboravljaš ... • Dobro, a druga? • Šta? • Marihuana? • Imam! Koliko ti treba?
#1243 od 08.02.2015 : Životinje
Pita mala zmija mamu zmiju: • Mama, jesmo mi otrovne zmije? • Jesmo! • A jesmo li jako otrovne? • Jesmo, jako smo otrovne! • Au, a ja se ugrizla za jezik!
#3209 od 19.03.2018 : Cigani
Šta je potrebno da bi ciganka ostala nevina do dvanaeste godine? • Da bude jača od oca i brža od brata!
#487 od 19.09.2014 : Crni humor
Zašto nisu kremirali Đinđića? • Zato što bi ga Čeda ušmrkao.
#1731 od 03.06.2015 : Policajci
U neki zatvor došao novi policajac da radi kao čuvar. Upravnik ga upozorava o neposlušnosti zatvorenika. Na to će policajac: • Ma nema problema šefe, ko ne sluša, ima da leti napolje!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo