pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pucaju od smeha

#3389 od 15.11.2020 : Aforizmi i grafiti
Idu dve puške ulicom i pucaju od smeha.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2537 od 19.04.2016 : Aforizmi i grafiti
Je l' ima neko, možda, punjač za novčanik?
#459 od 28.06.2014 : Aforizmi i grafiti
Toliko je vruće da se ni sa tuđom ženom ne može spavati.
#2433 od 24.02.2016 : Policajci
Potukla se dva čoveka na ulici. U sred tuče naiđe policajac, razdvoji ih i pita: • Kako se zovete? • Zoran Matić - kaže prvi. • Zoran Dragović! - kaže drugi. Policajac im na to ljutito kaže: • Sram vas bilo, braća, pa se bijete!
#1098 od 14.01.2015 : Svaštara
Razgovaraju dvije prijateljice: • Ja se tako razveselim kad vidim tvog muža! • Ne razumem, ... a zašto? • Zato što nije moj!
#3237 od 16.04.2018 : Plavuše
Zašto plavuša nosi sat oko noge? • Da ide u korak s vremenom!
#1481 od 23.03.2015 : Mujo i Haso
Juri Mujo 200 kilometara na sat sa plavušom u automobilu i ona viče: • Nemoj, Mujo, smanji, molim te! Ako poginemo, stara će mi srati!
#422 od 12.03.2014 : Mujo i Haso
Haso ušao u apoteku: • Imate li crni kondom? • Šta će Vam crni pobogu? • Pa umro Mujo, pa bi da izrazim Fati saučešće. • Na žalost nemamo crni ... ali uzmite obični, pa ga nataknite na pola koplja.
#1316 od 22.02.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo s posla, umoran k'o pas i gladan, ulazi u kuću, skida cipele i kaput i pravac kuhinja, kad tamo nema nikoga. Mujo ode u dnevnu sobu, kad tamo Fata leži na kauču u izazovnom donjem rublju i zavodnički mu se smeška. Mujo je ošine pogledom: • Šta je, bona, opet ti zagoreo ručak?
#479 od 16.09.2014 : Perica
Ide Perica sa mamom i tatom na more. Ćale razmišlja, biću sa Pericom 10 dana u sobi, daj da opeglam ženu pa sam miran. Upada Perica u sobu: • Joooj tata šta to radiš?! • Znaš Perice da mama ne zna dobro da pliva, hoću sad da je naduvam da ne potone na moru. • Tata ništa ne brini, poštar je jutros dva puta duvao i još jezikom proverio da ne pušta.
#3258 od 07.05.2018 : Plavuše
Kako plavuša pravi pekmez? • Tako što ljušti krofne!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo