Nisam skinuo zeca

#668 od 17.11.2014 : Životinje
Prolazio šleper pun viagre kroz šumu i ispadne jedan paket. Meda pokupi paket, pojede sve i digne mu se. Krene meda kroz šumu, jebe sve redom i dođe do lije. Završi sa njom i lija mu kaže:
• Dobar si, medo, nego ti kurac mnogo dlakav!
• Uuu, čoveče, nisam skinuo zeca!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#411 od 14.01.2014 : Mujo i Haso
Mujo i Fata završili u ludari. Jednog dana, šetaju se njih dvoje pored bazena i Mujo se oklizne, padne u vodu i počne da se davi. Fata skoči za njim, uspe nekako da ga izvuče i spase ga. Sve to videla je glavna medicinska sestra i narednog dana dođe ona kod Fate i kaže joj:
• Fato, imam jednu dobru i jednu lošu vest! Dobra je da ćemo te pustiti iz bolnice jer si bila hrabra i spasila Muji život! A loša je da se Mujo obesio u kupatilu kaišom!
Fata će na to:
• Ma nije se on obesio, to sam ga ja stavila da se osuši! Nego, kad ćete me pustiti odavde?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 59 Ocena: 
#603 od 11.11.2014 : Svaštara
Došla žena kući i obraća se mužu:
• Jao dragi, znaš kakve sam super čizme videla?
• Ma, boli me kurac!
A žena će njemu:
• Daj da ljubim da prođe, pa da idemo da kupimo čizme.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#2711 od 09.08.2016 : Doktori
Po čemu prepoznati kratkovidnog ginekologa?
• Po vlažnom nosu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#1915 od 22.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Moram priznati da današnje žene imaju mnogo veća muda od većine muškaraca, ... a i brkove, takođe.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#2811 od 22.10.2016 : Svaštara
• Izlaziš li nekad negde?
• Da!
• Gde?
• Povremeno iz depresije!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 36 Ocena: 
#1569 od 07.04.2015 : Perica
Poveo Radiša malog Pericu na stočni sajam, gledaju oni šta sve ima, kad mali Perica povuče Radišu za rukav i pokaže mu nešto:
• Tato, tato, zašto ovaj čovek dira kravu za sise?
Radiša se nasmeja:
• Perice, kravlje sise se zovu vime, a on to radi da vidi je l' krava dobra, ima l' mleka, želi da je kupi!
Sutradan ode Radiša ujutro u kafanu, pijucka kafu i rakijicu kad iznenada ulete u kafanu mali Perica sav zadihan:
• Tato, tato, eno poštar 'oće da kupi mamu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 16 Ocena: 
#2978 od 24.02.2017 : Perica
Učiteljica kaže:
• Deco, danas ćemo učiti promenu glagola. Perice, ako ti pevaš, kako ćeš reći?
• Ja pevam.
• Pravilno. A ako tvoja sestra peva, kako se onda kaže?
• Ne krekeći!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 83 Ocena: 
#715 od 24.11.2014 : Crnogorci
Rodi žena riđokoso dete. Zabrinuta, upita doktora:
• Doktore, kako je moguće da je dete riđe, kad smo i muž i ja plavi?
• Imate li crvenokosog rođaka?
• Ne.
• Često ste vodili ljubav?
• Pa i ne baš ... možda jednom godišnje.
• Aha, to je to! Od rđe gospođo, od rđe ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#2223 od 23.11.2015 : Svaštara
• Ćao lutko, imaš li dečka?
• Ne.
• Zbog čega?
• Zbog muža.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#1415 od 10.03.2015 : Svaštara
• Ostavila me devojka ...
• Zašto?
• Bio sam pod tušem i ona mi dovikuje iz sobe, pita za neku prijateljicu Valeriju. Ja mislio da me pita za bateriju od telefona, pa joj odgovorim: Sinoć sam je punio!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 24 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.