Nisam skinuo zeca

#668 od 17.11.2014 : Životinje
Prolazio šleper pun viagre kroz šumu i ispadne jedan paket. Meda pokupi paket, pojede sve i digne mu se. Krene meda kroz šumu, jebe sve redom i dođe do lije. Završi sa njom i lija mu kaže:
• Dobar si, medo, nego ti kurac mnogo dlakav!
• Uuu, čoveče, nisam skinuo zeca!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 36 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2049 od 18.09.2015 : Kompjuteraši
Traži programer pozajmicu od kolege:
• Ajde, majke ti, pozajmi mi 1000 dinara do sutra.
A ovaj će:
• Evo ti 1024 dinara, da bude okruglo.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#1910 od 21.07.2015 : Crni humor
Umrla čoveku žena posle dugog života. Kad su je ispratili i pokopali, vrate se kući. Utom se naoblači i nebo zaparaju munje i gromovi. A muž reče:
• Stigla je!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 147 Ocena: 
#399 od 07.12.2013 : Crnogorci
Posle tri meseca braka, Crnogorka zatražila razvod. Na sudu je sudija pita za razlog. Ona kaže:
• Tri meseca smo u braku, a nije me ni tak'o. Ja se trudim, oblačim čipkasto rublje i ne znam ti ja šta sve, a on ništa.
Pita sudija Crnogorca:
• Šta Vi imate da izjavite na ovo?
• Časni sude, nijesam znao da je tako hitno.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
#3058 od 15.09.2017 : Aforizmi i grafiti
Ja nikada ne koristim žmigavac, ... šta je koga briga kuda ja idem!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 57 Ocena: 
#22 od 11.03.2013 : Piroćanci
Umirao Piroćancima otac i oni mu pale sveću. Kada je sveća dogorela, a Piroćanac još živ, oni mu upale drugu sveću. Dogorela je i druga sveća, a on još živ.
Jedan sin pali treću sveću, a drugi priđe Piroćancu i kaže:
• Tatko, skoncetriši se!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 53 Ocena: 
#1251 od 10.02.2015 : Perica
Na času nastavnik učenicima govori o narkomaniji i efektima delovanja opojnih droga:
• Dvadeset do šezdeset minuta nakon unošenja u organizam droga izaziva provalu oslobođene energije i euforiju. Dolazi do povećanja budnosti i energije, kao i potiskivanja žeđi, umora i sna. Javlja se živahnost i raste osećaj bliskosti sa drugom osobom ili okruženjem, a moguće je plesati satima. Zvukovi, boje i emocije izgledaju i doživljavaju se intenzivnije, a javljaju se i halucinacije.
Perica ustade i upita:
• Nastavniče, a ima li droga i loših strana?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 20 Ocena: 
#641 od 15.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Kao mali, bojao sam se mraka. Sada, kada vidim račun za struju, bojim se svetla.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#3377 od 25.02.2020 : Aforizmi i grafiti
Da bi žena nabacila perje, prvo mora nekoga da očerupa!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 247 Ocena: 
#2036 od 10.09.2015 : Pitalice
Koja je sličnost između fudbalera i košarkaša Srbije?
• Ni jedni ni drugi ne znaju da igraju fudbal.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 76 Ocena: 
#324 od 12.08.2013 : Mujo i Haso
Došla Fata kod doktora i žali se da je sve boli. Pregledao je doktor i shvativši šta je Fati reče joj da dođe sutra Mujo kod njega. Pođu sutra Mujo i Fata kod doktora. Uđe Mujo i ostane malo duže dok mu doktor nije objasnio da Fati fali seksa. Kad je Mujo izašao, Fata ga uplašeno pita, misleći na najgore:
• Šta mi je bolan, Mujo?
• Nije ti, Fato, ništa, ali lijeka ti nema.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 54 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.