dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Što se nisi zaposlio u cvećarnicu

#1534 od 02.04.2015 : Cigani
Došla ciganka kod ginekologa, a ovaj joj reče da se skine i legne na sto. Kako je ciganka skinula gaće, tako se doktor namršti i reče: • Pa dobro, majku mu, zar nisi mogla prvo da se opereš, pre nego što si došla ovamo, pa osećaš li ti kako smrdiš? • A bre doktor, ako ti to smeta, a što se nisi zaposlio u cvećarnicu, a ne u pičkarnicu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1952 od 31.07.2015 : Svaštara
Da li smem veš koji se pere na 30 stepeni da iznesem napolje da se suši na 40 stepeni?
#1524 od 31.03.2015 : Mujo i Haso
Fata se žali Muji: • Dragi, mislim da mi je nos prevelik! Mujo će: • Ma 'ajde, na toliku glavu ne bi išao manji!
#1442 od 15.03.2015 : Bračni
Pita muž ženu: • Zašto mi se digne uvek kada se brijem. • Zato što vidiš pičku u ogledalu - odgovori žena.
#1915 od 22.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Moram priznati da današnje žene imaju mnogo veća muda od većine muškaraca, ... a i brkove, takođe.
#1556 od 05.04.2015 : Plavuše
Plavuša zove dečka na mobilni telefon. Javlja se ženski glas: • Mobilni korisnik trenutno nije dostupan, molimo pozovite kasnije. A plavuša će na to: • A tebi je, kučko, dostupan!
#2076 od 02.10.2015 : Chuck Norris
Šta je Chuck Norris slušao sedamdesetih? • Devedesete!
#3186 od 24.02.2018 : Pitalice
Šta se dobije kada se ukrste medved i kengur? • Bunda sa džepovima.
#1183 od 30.01.2015 : Zemunci
Došao Zemunac na more. Odluči on da nauči sina da pliva. Baci ga u more, a mali potone. Stavi mu „mišiće“, opet ga baci u vodu i mali opet potone. Stavi mu i šlauf, pokuša ponovo – mali opet potone. Nema druge, još i peraje – mali opet potone. Gleda to drugi Zemunac sa obale pa pita: • Tebra, a kol'ko mu teška ona kajla oko vrata?
#2743 od 27.08.2016 : Mujo i Haso
Muji stigao veliki račun za struju, pa kaže on Fati: • Eto ti sad, pa ti i dalje pozajmljuj peglu svima po selu!
#1016 od 03.01.2015 : Kompjuteraši
Tri programera sede i pričaju o tome ko je bolji, žena ili ljubavnica. Prvi kaže: • Žena, jer s njom uvek imam ljubav i stabilnu vezu. Drugi odgovari: • Ljubavnica, jer je s njom veza mnogo uzbudljivija i ima više strasti. A treći kaže: • Meni nije dobra ni jedna. Žena misli da sam kod ljubavnice, ljubavnica misli da sam kod žene, a ja lepo sedim i programiram!
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo