pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Imam tremu

#2925 od 17.01.2017 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso: • Fata me vodi na izložbu kućnih ljubimaca - kaže Mujo. • Dobro, pa ...? - zainteresova se Haso? • Pa imam tremu, šta ako ne pobedim? - žalosno će Mujo.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2309 od 23.12.2015 : Mujo i Haso
• Fato, šta radite ti i Haso u našem krevetu? • Haso ti je egzorcist, istjeruje vraga iz mene! • A kako je znao da te spopao? • Mala me stalno svrbila. • Onda sam i ja najebao! • Zašto? • Stalno me svrbe jaja! • Pa počeši se! • Ne pada mi na pamet! • Zašto? • Vidi kako me Haso gleda!
#3321 od 06.03.2019 : Chuck Norris
Čak Noris ne čita knjige. On ih netremice gleda sve dok ne dobije informacije koje želi.
#2258 od 30.11.2015 : Lala i Sosa
Ide Lala ulicom, ispod oka mu golema modrica. Sretne ga Spira, pa ga pita: • Ta, šta ti se to dogodilo? • Zviznula me Sosa! • Ta, čime tako krvnički? • Paprikom! • Ta nemoj me zajebavati, ne može ti njome nadenuti tolku šljivu. Kaka je to paprika? • Konzervirana!
#1597 od 13.04.2015 : Doktori
Skupila se rodbina u bolnici, kod teško bolesnog rođaka. Konačno, pojavljuje se doktor, zabrinut, umoran, smrknut ... • Na žalost, nemam dobre vesti, reče, posmatrajući zabrinuta lica - Jedina nada je da mu se presadi mozak. Reč je o eksperimentalnoj proceduri, vrlo je riskantna, ali to nam je jedina nada, osiguranje plaća proceduru, ali vi ćete morati da platite mozak! Okupljena rodbina sedi zamišljeno u tišini ... Posle nekog vremena, neko upita: • Pa, koliko košta jedan mozak?! Doktor brzo odgovori: • 5.000 dolara za muški mozak i 2.000 dolara za ženski. Nastupila je neprijatna tišina. Muškarci u sobi su pokušali da se ne nasmeju, izbegavajući da ženama pogledaju u oči, ali neko se ipak nacerio ... Muškarac koji nije mogao da obuzda svoju radoznalost postavio je pitanje koje je zanimalo sve prisutne: • Zašto je muški mozak toliko skuplji?! Doktor se osmehnu celoj grupi: • To je standardno, ženskom mozgu se spušta cena zato što je već korišćen!
#3181 od 19.02.2018 : Aforizmi i grafiti
Bila sam mnogo tužna. On me je tešio koliko je mogao, .. a mogao je dva puta!
#1497 od 26.03.2015 : Mujo i Haso
Hodaju Mujo i Haso ulicom. Zaskoči ih pljačkaš i zatraži sav novac koji imaju. Obojica brzo izvade novčanike i počnu da vade novac. Na to se Mujo okrene prema Hasi i pruži mu jednu novčanicu: • Bolan Haso, evo ti onih 100 evra koje ti dugujem ...
#483 od 17.09.2014 : Svaštara
Razogovaraju dva fratra. Prvi kaže: • Čuo sam da će nam ukinuti celibat. Drugi odgovara. • Ma neee, nema šanse da će nam dozvoliti da se ženimo. Nećemo mi to doživeti. • Možda nećemo mi, ali hoće naša deca - odgovori drugi.
#1210 od 01.02.2015 : Bračni
Razgovara mladi bračni par: • Šta misliš, draga, kakav će biti naš sin? • Isti kao ti! • Kako znaš? • Pa eto, više voli flašicu nego sisu.
#3118 od 14.11.2017 : Aforizmi i grafiti
Ko na svadbi nije igrao kolo između dve babe, taj ne zna kako su Isusa razapinjali.
#2293 od 15.12.2015 : Plavuše
Šetaju dve plavuše ulicom i nađu ogledalo. Pogleda se jedna i kaže: • Uuu, što mi je poznata ova! Uzme druga ogledalo pa kaže: • Pa to sam ja, budalo jedna!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo