dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Do je dizel

#1880 od 11.07.2015 : Svaštara
Došao peder na benzinsku pumpu. Pogleda levo, pogleda desno, nema nikoga! Uzme crevo, stavi ga sebi u guzicu i počne da radi ... Vidi ga pumpadžija kroz izlog i vikne: • Hej, budalo, šta to radiš?! To je dizel! • A meni super! - kaže peder.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2914 od 09.01.2017 : Plavuše
Idu ulicom Deda Mraz, veštica, glupa plavuša i pametna plavuša. Na zemlji leži sto evra. Ko će uzeti novac? • Glupa plavuša - ovi ostali ne postoje!
#1219 od 03.02.2015 : Mujo i Haso
Skupila se ekipa kod Muje i igraju poker, a Fata u kuhinji priča telefonom, kad čuje Muju kako se dere: • Ajde Fato, skuvaj kafu, ponovo sam te vratio!
#1076 od 12.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Ljubio sam je nežno, ostala je bez daha. Skinula je puder, umro sam od straha.
#273 od 11.06.2013 : Svaštara
Čovek na samrtnoj postelji kaže lekaru: • Doktore, molim Vas da napišete da sam umro od side. • Zašto, pobogu? - upita doktor. • Pa, kad umrem da mi niko ne jebe ženu, a ovi što su je već jebali nek se useru od straha.
#3096 od 03.11.2017 : Oglasi
Noćas na splavu `Lude noći` izgubljen jedan mali spermatozoid. Poštenoj nalazačici želim redovan ciklus!
#2831 od 02.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Svadba bez tuče nije svadba, reče mlada i opali šamar svekrvi.
#644 od 15.11.2014 : Pitalice
Kako se zove boginja reume? • Koštana.
#1675 od 27.04.2015 : Perica
• Mama, volim te. • Hvala Perice, reci to i tati, obradovaće se ... • Tata, ja volim mamu!
#1942 od 28.07.2015 : Mujo i Haso
Šetaju Mujo i Fata Sarajevom, drže se za ruke, kad će Mujo: • Draga, smeješ se kao sirena. Fata, sva ustreptala: • Je l' kao ona iz mora? Mujo će: • Ma ne bona, kao vatrogasna ...
#589 od 10.11.2014 : Životinje
Kupa se slon u moru, a sa obale mu dovikuje miš: • Izlazi iz vode! Izađe slon, a miš kaže: • Sad možeš da se vratiš ako hoćeš. Vrati se slon u vodu, pa pita miša: • Dobro, u čemu je štos? • Ma, nije štos. Neko mi je ukrao kupaće gaće, pa hoću da vidim na kome su.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo