pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Tamo gde te svi znaju

#3217 od 27.03.2018 : Bračni
Vraća se Živana kući sva zajapurena i sa vrata kaže Peri: • Pero moj, danas mi jedan na pijaci reče da sam kurva! Pera joj odgovori: • Pa, što ideš tamo gde te svi znaju?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#922 od 19.12.2014 : Svaštara
Razgovaraju dva pijanca: • Čega bi se lakše odrekao – žena ili vina? • Zavisi od godišta!
#2167 od 12.11.2015 : Crnogorci
Na pitanje koja je razlika između pametne i lepe žene Crnogorac odgovori: • Kad viđu pametnu ženu, dođe mi da skinem kapu. A bogumi, kad viđu lijepu, dođe mi da skinem gaće.
#645 od 15.11.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo Hasu sav besan: • Kako si mogao pred onolikim svetom da kažeš da sam idiot? • Izvini, jarane, nisam znao da je to tajna.
#777 od 04.12.2014 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo kući i vodi ovcu na uzici. Gleda ga Fata i ne može da veruje. • Vidiš – kaže Mujo – šta ja moram da jebem zato što tebe stalno boli glava! • Ali, Mujo ... – pokuša Fata da kaže nešto. Mujo je pogleda i reče: • Ne govorim, bolan, tebi, već njoj!
#1941 od 27.07.2015 : Svaštara
Jednog jutra u gradski autobus ulazi čovek koji sav smrdi na alkohol i seda na sedište pored sveštenika. Kravata mu umrljana od hrane, lice umrljano ženskom šminkom, a iz džepa mu viri poluprazna flaša votke. Čovek otvori novine i poče da ih čita ... Posle pet minuta, spusti novine i upita sveštenika: • Svešteniče, recite mi šta uzrokuje artritis? Sveštenik pogleda čoveka, pa mu reče: • Sine moj, uzrok artritisa leži u raskalašnom životu, u druženju sa prostitutkama i ljudima sumnjivog morala, u neprekidnom ispijanju alkohola, u nemoralu prema bližnjima, ali i iz manjka lične higijene ... Čovek začuđeno pogleda sveštenika, i promrmlja sebi u bradu: • Neka sam proklet, hmmmmm ... - i ponovo podiže novine i nastavi da ih čita. Sveštenik se pokaja što je bio tako oštar na rečima i poče da se izvinjava čoveku: • Strašno mi je žao, nisam smeo da Vas ovako oštro iskritikujem ... Nego, recite mi, koliko dugo bolujete od artritisa? Čovek zbunjeno pogleda sveštenika i reče: • Svešteniče, ja nemam artritis, ... nego piše u novinama da ga Papa ima.
#3194 od 04.03.2018 : Plavuše
Šta je plavuša bez mobilnog? • Pička bez veze!
#2385 od 25.01.2016 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Da li ti tata još uvek pomaže oko domaćeg zadatka? • Ne više. Ona prethodna jedinica ga je totalno slomila!
#1937 od 27.07.2015 : Bračni
Dolazi muž kući sa posla, a na vratima ga čeka žena u seksi donjem vešu i kaže mu: • Želim da imamo filmski seks. Bez reči muž joj zavali šamarčinu, priveza je za radijator, odradi je od pozadi, raspali je nekoliko puta po zadnjici, lupi je par puta đokom po čelu i istrese joj se u facu. Žena, onako rasturena i razbucana, nekako se oslobodi, četvoronoške krenu prema kupatilu i reče: • Mi definitivno ne gledamo iste filmove.
#2122 od 23.10.2015 : Babe
Došle dve babe u kineski restoran i naručile neko jelo. Posle nekog vremena, konobar im donosi naručeno a između ostalog i štapiće za jelo. Babe se pogledaše međusobno pa se jedna obrati konobaru: • Ali sinko, mi smo došle da jedemo, a ne da štrikamo!
#2203 od 20.11.2015 : Lala i Sosa
Lala popio dosta piva, pa mu se tokom noći pripišalo. Digne se on, ode u klozet, piša, gleda đoku i govori mu: • Ta ete, vidiš, tako ti to ide, kada ti mene trebaš, ja se odma’ dignem ...!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo