pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Šta ti je prase krivo?

#196 od 20.03.2013 : Svaštara
Žena kaže mužu: • Uskoro će nam godišnjica braka, ... hoćemo li zaklati prase? Muž će: • Zašto? Šta ti je prase krivo?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1333 od 25.02.2015 : Mujo i Haso
Mujo i Haso na granici, a u gepeku voze ukradene mobilne telefone. Carinik: • Imate li šta da prijavite za carinjenje? • Ma jok bolan. U tom momentu zazvoni jedan mobilni iz gepeka, a Mujo će, kao iz topa: • Haso, bolan, pogodi koje mi uvo zvoni!?
#989 od 30.12.2014 : Plavuše
Plavuša došla na intervju za posao sekretarice u jednoj firmi: • Znate li engleski? • Da. • Znate li šta zbači reč 'allow'? • Da. • Upotrebite tu reč u rečenici. • Allow, ko je na telefonu!
#91 od 13.03.2013 : Političari
Službenik za naplatu parkinga prilazi mladom gospodinu koji je upravo uparkirao svoj auto: • Gospodine, danas ne smete ovde da parkirate auto. Ovuda danas prolaze članovi Vlade. • Ne brinite. Imam kasko, osiguran je od krađe. - odgovori čovek.
#940 od 22.12.2014 : Chuck Norris
Kako skija Chuck Norris? • Uzbrdo.
#3156 od 15.01.2018 : Svaštara
Tončiju treba pomoć oko domaće zadaće i sjeti se da bi mu djed mogao pomoći, pa reče: • Nono, ti si kao dugogodišnji moreplovac bio na svim kontinentima?! • Jesan, jesan, dragi Tonči - odgovori mu djed. • To znači, nono, da ti dobro poznaješ geografiju? • Ne, dragi moj Tonči, ondi nisan nikad bija.
#3246 od 25.04.2018 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Perice, koliko je 2-2? Perica ćuti ... • Dobro, Perice, imaš dva jajeta, ja ti oduzmem ta dva i šta ti ostane? • Ostane mi samo kurac, učiteljice!
#1822 od 26.06.2015 : Bračni
• Halo ... policija? Hoću da prijavim nestanak žene. • Opišite je. • Da je opišem? ... hm, ... u redu ... ali kad je nađete, nemojte da joj kažete kako sam je opisao jer ćete posle da tražite mene.
#2888 od 20.12.2016 : Piroćanci
Kako Piroćanac hrani kokoške? • Prospe im po zemlji pšenicu, pa odozgo stavi staklo.
#1395 od 09.03.2015 : Svaštara
Pita jedan pecaroš drugog: • Kako to, kolega, da ti uvek imaš ribe, a ja šta god da uradim ne mogu da upecam? • Otkriću ti tajnu. Ja svako jutro pre pecanja proverim na koju stranu mi je okrenuta ona stvar, pa prema tome zabacim i mamac, i do sada nisam pogrešio. • A šta radiš ako ti stoji uspravno? • E druže moj, onda ne moram da idem na glupo pecanje.
#2457 od 13.03.2016 : Perica
Krenuo Perica u večernju školu i nakon nekog vremena prozove ga profesor na času matematike: • Perice, koliko je dva plus dva? Perica ispali kao iz topa: • Četiri! Profesor reče: • Sedi, pet! Perica progunđa sebi u bradu: • Ma, znao sam da je pet ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo