dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Neću dugo

#1603 od 14.04.2015 : Svaštara
Razgovaraju majka i ćerka: • Mama, ... ja hoću da se udam. • Ne može! Dva puta si se udavala. • Ali mama ... • Ništa 'ali mama', ne može i tačka. • Ali mama, ... neću dugo.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1805 od 21.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Kad god upoznam dobru ribu, ili je ona udata, ili sam ja oženjen.
#1716 od 28.05.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva druga: • Moja devojka mnogo laže. • Šta je slagala? • Rekla mi je da je sinoć spavala kod najbolje drugarice. • Otkud znaš da je slagala? • Pa, ja sam sinoć spavao sa njenom najboljom drugaricom ...
#307 od 27.06.2013 : Pitalice
Kako se zove nauka o prostitutkama? • Makroekonomija.
#1244 od 08.02.2015 : Pitalice
Koji su prvi simptomi side? • Vreo dah iza uveta i oštar bol u dupetu.
#3377 od 25.02.2020 : Aforizmi i grafiti
Da bi žena nabacila perje, prvo mora nekoga da očerupa!
#1452 od 17.03.2015 : Svaštara
Parkiranje u Beogradu je kao seks: • Koliko god da je dobro, uvek misliš da može bolje. • Ženama je potrebno više vremena. • Ako ne želiš da se potrudiš, uvek možeš da platiš. • Zabranjena mesta su uvek uzbudljivija. • Koliko god da se trudiš da nađeš savršenu poziciju, neko će da te kresne od pozadi. • Veličina jeste bitna. • Možeš da ostaneš do jutra ako baš moraš, ali u sedam, da više nisi tu. • Ako je savršeno i slobodno, sigurno postoji neki problem. • Moraš da poznaješ zone. • Moraš da znaš da izađeš na vreme. • Ako si na zabranjenom mestu, budi brz.
#58 od 12.03.2013 : Mujo i Haso
Razgovaraju Mujo i Haso: Mujo reče: • Haso, čuo sam da si se oženio! • Jesam! - odgovori Haso. • Pa za koju? - upita Mujo. • Pa gledaj 'vako: ja njih četiri stavio u liniju da im uradim test inteligencije: pitam prvu kol'ko je 2 i 2? - ona kaže 4. Vidim ja da je pametna, matematičarka ... Pitam isto drugu, ona kaže nekad četiri, nekad pet ... Vidim ja filozofkinja, nema šta! Pitam isto treću, a ona mi odgovori: Kako ti, Mujo, hoćeš, tol'ko je! ... vidim ja iz dobre porodice, ima poštovanje ... • Pa koju si onda izabr'o? - znatiželjno će Mujo. • Pa, onu četvrtu, sa najvećim sisama! - odgovori Haso.
#1433 od 13.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Svoje najveće tajne najbolje je deliti sa mužem. ... Znaš da nikome neće reći jer te nije ni slušao.
#427 od 19.04.2014 : Studenti
• Hej ćao, ti beše ono završila književnost na Filološkom fakultetu, jel da? • Da, da ... sa prosekom 9,5! • Stvarno? Svaka čast, baš lepo! Nego, ... pošto su ti ovi krastavci i šargarepe?
#1048 od 09.01.2015 : Perica
Došli đaci u zoološki vrt. Stoje i gledaju životinje. Odjednom, jedan jarac skoči na kozu. Deca gledaju, a Milica priđe učiteljici i upita: • Učiteljice, zašto je jarac skočio na kozu? • Pa, da bolje vidi travu, nebo, ptice, ... A Perica će na to: • Kakva trava! Šta pričate, učiteljice, njemu se sve pomračilo, on sada ništa ne vidi.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo