dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Najveće tajne

#1433 od 13.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Svoje najveće tajne najbolje je deliti sa mužem. ... Znaš da nikome neće reći jer te nije ni slušao.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#797 od 05.12.2014 : Svaštara
• Draga, moram ti reći istinu: firma je bankrotirala, otac me izbacio iz testamenta i oduzeo mi auto. Hoćeš li me i dalje voleti? • Naravno dragi, ali ćes mi jako nedostajati!
#3409 od 18.10.2023 : Aforizmi i grafiti
Prednost pametnih ljudi je to što mogu da se prave da su budale, ... obrnuto je malo teže izvodljivo!
#448 od 18.06.2014 : Aforizmi i grafiti
I ovu noć ću prespavati u tuđem krevetu, ... ne zato što sam neki jebač, nego sam podstanar.
#2664 od 09.07.2016 : Svaštara
Razgovaraju dva producenta, ćaskaju o muzici i jedan reče drugom: • Znaš li ti, brate, da će Karleuša trajati sigurno 500 godina? • Daj, ne zezaj, misliš da će se tako dugo slušati njeni hitovi? - upita drugi. • Ma kakvi, već plastici treba toliko vremena da se raspadne ...
#114 od 15.03.2013 : Zemunci
Prolazi Zemunac pored prosjaka, i on mu onako jadan pruža ruku i kaže: • Brate, nisam jeo tri dana ... A Zemunac mu odgovara: • Moraš, brate, makar na silu!
#2734 od 21.08.2016 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše, pa prva kaže: • Eee, da sam slušala šta mi je majka govorila .... • Pa, šta ti je majka govorila? • Pa, kažem ti, ... nisam slušala!
#2357 od 16.01.2016 : Babe
Razgovaraju dve babe o seksu. Pa, prva upita: • Je l' bona, kako onaj tvoj, more l’ išta? • Ništa, moja ti, ništa, ... kako kod tebe? • Aaa, moj po celu noć more, ... ja ga nakrkam sa medom i orasima i on prangija po celu noć. Nego, probaj i ti bona, nećeš se pokajat’! Ova ode na pijacu, nakupuje meda i oraha, dođe kući pred dedu: • De stari, uzmi malo meda, uzmi malo oraha ... i tako svakih po' sata: • Deder stari, samo ti udri, tebi sam i kupila ... • Ma ne mogu više, stvarno ne mogu • Samo jedi i ne laprdaj • Ma ne mogu više, bona šta ti je!? • Jedi, čuješ šta ti kažem, jedi! Najeo se deda ko nikad, legli oni naveče u krevet i oko ponoći javi se deda: • Babaaa ... Ona budna, a ćuti, pravi se da spava, a on opet: • Babaaa ... Ona ćuti, a on: • Babaaa, baba! A ona se ko fol probudi, okrenu se i reče: • Šta je junačino moja?! • Baba, ja se usr’o!
#2175 od 14.11.2015 : Pitalice
Gledam ljude oko sebe i mislim se ... Adame bolje da si otreso jabuku nego Evu.
#2928 od 19.01.2017 : Policajci
Stoji kurva na uglu. Priđe joj pandur i pita: • Dobro veče, gospođo, da li vi to prodajete seks? • Seks, jaaa? Ma ne, šta vam pada na pamet, ne prodajem ja seks, već kondome uz besplatnu demonstraciju.
#2096 od 09.10.2015 : Cigani
Uhvatili Cigu u krađi i povuci-potegni mora na sud. Majka ga odvuče u stranu i da mu ključni savet šta da kaže sudiji: • Ako nisi, nisi. Ako jesi, nisi.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo