pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Jesm li ti rekao da je vutra odlična

#834 od 11.12.2014 : Svaštara
Ide Isus Hrist parkom i naiđe na hipika koji puši travu pa mu se obrati: • Dobri čoveče, zašto pušiš? Pušenje je štetno za zdravlje, dobićeš rak pluća. • Ali ovo nisu obične cigarete, ovo je vutra i odlična je, probaj! • Neću, ne pušim, a i ti prestani. • Ali kažem ti, dobra je, probaj. • Ne, ne. • Ma samo se opusti i probaj, duni jednom. I da ne uvredi dečka, da pokaže kako je učtiv, Isus pristane i dune par puta. Onda se seti da se nisu upoznali i predstavi se dečku: • Izvini, nisam se predstavio, ja sam Isus Hrist. • Jesam li ti rekao da je vutra odlična!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2378 od 22.01.2016 : Doktori
Dođe peder kod lekara i kaže mu: • Doktore, boli me guza ... • A gde Vas tačno boli? • Pa ovde, baš na ulazu ... • E, pa u tome je problem! To treba da bude izlaz, a ne ulaz!
#472 od 16.09.2014 : Svaštara
Kada ti žena kaže: • Ispravi me ako grešim. Ti ćuti, ne ispravljaj ništa! To je zamka!
#166 od 17.03.2013 : Životinje
Kaže jedna crna mačka drugoj: • Danas će sigurno da me snađe neki maler. • Kako znaš? • Ma jutros mi jedan crnac prešao put.
#2393 od 31.01.2016 : Policajci
Zaustavi policajac vozača koji je vozio oko 200 na sat kroz naseljeno mesto: • Mogu da objasnim ... - poče vozač da se pravda. • Bolje ćuti! - reče policajac - Prvo se lepo o'ladi malo u ćuzi, pa onda objašnjavaj komandiru! • Ali, molim vas ... - poče vozač ponovo - Samo da vam kažem ... • Tišina! - dreknu policajac - Polazi sa mnom! Nakon dva sata u zatvoru, policajac prilazi zatvoreniku: • Možda ćeš ipak imati sreće. Komandir je na venčanju svoje ćerke, pa je verovatno dobre volje. • Ne verujem, ... ja sam mladoženja ...
#2114 od 21.10.2015 : Svaštara
Šetaju Adam i Eva rajskim vrtom i razgovaraju: • Evo, voliš li me? • Naravno, dragi, pa koga bih drugog?
#1628 od 18.04.2015 : Svaštara
Dve žene provele zajedno u zatvorskoj ćeliji deset godina. Nakon što su ih pustili, u isto vreme, napolje, ova jedna se okrene i reče drugoj: • Ej, stani da ti ispričam još nešto!
#2793 od 05.10.2016 : Mujo i Haso
Mujo kaže Hasi: • Poslao sam moju Fatu u nudistički kamp. • Što tamo, bolan? • Ma dosadila mi, stalno kuka kako nema šta da obuče!
#1719 od 30.05.2015 : Aforizmi i grafiti
Negde u paralelnom univerzumu Nemac juri srpske papire, a Japanci i Kinezi tetoviraju slova naše ćirilice ...
#2570 od 13.05.2016 : Aforizmi i grafiti
Pre mesec dana je ostavila cigarete. Pre dve nedelje kafu. Prošle nedelje slatkiše. Mislim da sam ja sledeći ...
#1003 od 01.01.2015 : Mujo i Haso
Išli putem Mujo i Haso i Mujo reče: • Jedva čekam da stignem kući, da pocepam Fatine gaćice. Haso kaže: • Zdravo si se napalio ... A Mujo će na to: • Nije to, nego me žuljaju.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo