dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Gde si sad?

#2631 od 17.06.2016 : Svaštara
• Gde si sad? • Čekam bus. • Požuri. • Evo, probaću brže da čekam!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#990 od 30.12.2014 : Pitalice
Šta je to optička varka? • To je kada neko zbog naočara izgeda inteligentnije.
#2551 od 30.04.2016 : Svaštara
Putnički brod prolazi pored malog pustog ostrva u Tihom okeanu. Putnici sa broda vide na ostrvu čoveka duge kose i brade kako skače, urla i maše rukama iz sve snage. Jedan od putnika upita kapetana: • Ko je ono na ostrvu? • Ne znam, ali svake godine kada ovuda prolazimo, on totalno podivlja.
#2255 od 30.11.2015 : Studenti
Idemo da spremamo ispit iz matematike. Tebe i mene saberemo, odeću oduzmemo, noge podelimo, pa se množimo.
#336 od 19.08.2013 : Plavuše
Sedi plavuša na drvetu i testeriše granu na kojoj sedi. Naiđe jedna baba i pita: • Dete, šta to radiš? Što testerišeš granu na kojoj sediš? • Ma, beži, bre, baba! - tera je plavuša. Baba kaže: • Pa pobogu, pašćeš. Ne testeriši tu granu. • Baba, pusti me na miru! Ode baba, a plavuša nastavi da testeriše. Na kraju grana pukne, plavuša padne i polomi se. Digne se ona i kaže: • Pih, bre, ona baba vidovita!
#1543 od 04.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Džaba pantalone Armani, kada je ponašanje k'o Đogani ...
#2077 od 02.10.2015 : Međunarodni
Došao Švaba u Beograd i traži Partizansku ulicu. Zaustavi nekog prolaznika i upita ga: • Sagen Sie mir bitte, wo ist die Banditen Strasse?
#3112 od 12.11.2017 : Svaštara
• Gde ti je devojka? • Topi slaninu. • Klali ste svinju? • Ma jok, sunča se!
#3338 od 17.07.2019 : Crnogorci
Šta bi se desilo kada bi Crnogorcima svetlele oči? • Beograd bi iz aviona izgledao kao Pariz.
#948 od 23.12.2014 : Pitalice
Šta kaže banana vibratoru? • Šta se, bolan, treseš? Pa neće tebe pojesti!
#3046 od 01.08.2017 : Perica
Pita Perica tatu: • Tata, tata, a koliko košta venčanje? • Ne znam, sine, ja svoje još uvek otplaćujem!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo