pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nove boce Coca-Cole

#2538 od 20.04.2016 : Aforizmi i grafiti
Ove nove boce Coca-Cole sa imenom su dobre kada se nosi urin na analizu.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2011 od 24.08.2015 : Perica
Uđe mali Perica roditeljima u spavaću sobu i kaže: • Tata, ti si prava škrtica. • Zašto sine? • Kad komšija spava sa mamom, uvek mi da 10 eura, a ti nikad ništa!
#3344 od 21.08.2019 : Svaštara
Krenuli petorica drugara na izlet sa ženama, pa jedan od njih umesto žene poveo švalerku. Neki od prijatelja ga upita: • Kako si mogao da provedeš švalerku sa sobom? Isto ga upita i drugi, i treći ..., a on odgovori: • Ja sam bar poveo svoju švalerku, a vi tuđe!
#1245 od 08.02.2015 : Doktori
Dođe pacijent kod doktora i kaže: • Doktore, ja sam mnogo neodlučan. Doktor odgovori: • Dobro, sredićemo to. A pacijent će: • A možda i nisam.
#2953 od 02.02.2017 : Plavuše
Plavuša se odluči da krene na pecanje. Dođe ona na obližnje jezero, zabaci udicu i čeka, čeka ... Nakon sat vremena pojavi se ribočuvar i upozori je: • Gospođice, ovde možete pecati samo s dozvolom! Plavuša se lupi po čelu: • Aaa, u tome je stvar, a ja stalno pokušavam sa glistama!
#3235 od 14.04.2018 : Perica
Uči tata Pericu da sabira. Pita on njega: • Ako kucnem dva puta i još dva puta, koliko sam puta kucnuo? • Tata, neko kuca - kaže Perica. Tata odgovori: • Pa, ja kucam, Perice ... Na to će Perica: • Ma, uđi, tata!
#1374 od 05.03.2015 : Svaštara
Ulazi deda u autobus i moli nekog dečka da mu ustupi mesto, žaleći mu se kako ga bole noge. Mladić mu odgovara: • Jesi li ti ustajao starijima dok si bio mlađi? Starac odgovara: • Da, još kako! A mladić će na to: • Pa zbog toga te i bole noge!
#1596 od 13.04.2015 : Svaštara
Umrla Stanojka. Iznose je iz kuće u sanduku i slučajno lupe sandukom o štok vrata. Iz sanduka se začu jedno bolno: • Uhhh! Otvore sanduk, kad Stanojka živa. Posle još deset godina braka sa Živadinom, umre konačno Stanojka. Ponovo je iznose iz kuće u sanduku, kad trči Živadin i viče na sav glas: • Pazite na štok, jebem vas smotane.
#2859 od 25.11.2016 : Mujo i Haso
Postave Muju u vojsci da bude kuvar. Malo, malo, pa ga drugovi zajebavaju. Dojadilo to njemu, ali posle nekog vremena i njima, pa dođu oni pred Muju da se izmire: • Znaš šta, Mujo, evo od danas te nećemo više zajebavati! A, Mujo će njima: • Vala, tako i treba. A neću ni ja vama više pišati u čorbu!
#722 od 26.11.2014 : Međunarodni
• Jesi li čuo da Rusi zavrći gas? • Ma ćuti, bolje Rusi da zavrću nego Nemci da puštaju gas.
#2429 od 22.02.2016 : Svaštara
• Je l' slaviš Dan zaljubljenih? • Ne slavim brate, ja sam Srbin, slavim Svetog Trifuna! A ti? • Ni ja isto ništa ne jebem!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo