dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Džentlmeni ipak postoje

#256 od 08.06.2013 : Mujo i Haso
Kaže Haso Muji: • Mujo, kažu da džentlmeni više ne postoje! • Glupost. Pa juče sam Fati držao kišobran da ne pokisne dok je menjala gumu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3170 od 08.02.2018 : Pitalice
Šta je to lokalna anestezija? • To je kada se napiješ kod komšije!
#1050 od 09.01.2015 : Babe
Baka i deda gledaju TV: • Bože, Bože, eto gde smo stigli, nema više srama. Vidi, puštaju porno filmove na televiziji! – rezignirano će baka. Na to deda ustaje sa sofe, stavlja naočare i prilazi bliže ekranu: • Ma, nije. To samo jedan bradonja jede bananu.
#486 od 19.09.2014 : Cigani
Ciganka tinejdžerka: • Alo bre, nemoj da me smaraš, zvaću dečka. On: • Pa zovi. Ciganka tinejdžerka: • Batoooooo!
#3123 od 18.11.2017 : Svaštara
Danas u taksiju, taksista razvezao jezik ...: • Volim ovaj posao, sam svoj gazda, nema nikog da mi govori šta da radim ... • Skreni levo - rekoh kratko!
#975 od 28.12.2014 : Policajci
Jede policajac pljeskavicu. Nailazi mali dečak i pita ga: • Čiko, čiko, da li mogu griz? • Beži, mali, nije ti ovo griz nego pljeskavica!
#1554 od 05.04.2015 : Doktori
Dolazi čovek kod doktorke: • Doktorka, uvek kada masturbiram škripi mi penis! • Skini gaće da se uverim. I stade doktorka pacijentu da masturbira pa, posle izvesnog vremena, reče zbunjeno: • Ja ništa ne čujem. • Morate malo brže, doktorka! Stade doktorka da radi brže, kad se pacijent ispoliva po njoj. Doktorka će ljutito: • Perverznjaku jedan! Ako već imaš problema što ne ideš u javnu kuću?! • Već sam bio. Ali tamo ti ovo ne rade o trošku socijalnog.
#3139 od 03.12.2017 : Pitalice
Šta se dobije kada na Snežanu legne sedam patuljaka? • Seven up.
#1267 od 13.02.2015 : Lala i Sosa
Došla zima i Lala otišao napolje da nacepa drv. Pošto je bilo jako hladno, ubrzo mu se ruke smrznu i on otrči u kuću da se ugreje. Sosa to vidi i kaže mu: • Daj Lalo stavi ruke meni između nogu, ugrejaće se udmah. Lala tako uradi i stvarno, ruke se ugrejaše začas. Ponovo on izašao da cepa drva, ... opet ista svar. Otrči on u kuću, stavi ruke Sosi između nogu i one se opet brzo ugreju. Opet on izađe da cepa drva i opet ista svar. Utrčao on u kuću da stavi ruke Sosi između nogu, a Sosa dreknu: • Pa dobro Lalo, hoće li se tebi ikad uši smrznuti?
#3083 od 29.10.2017 : Pitalice
Ko je najveći džentlemen na svetu: • Penis, uvek se digne, da dama sedne!
#2246 od 29.11.2015 : Babe
Baba pita taksistu: • Koliko sam dužna za vožnju? • 10 evra, bako - kaže taksista. Baba mu daje 5 evra, a on joj kaže: • Bako, nije 5 evra, nego 10! • Pa šta hoćeš, i ti si se vozio - odbrusi mu baba.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo