pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Odlična dijeta

#280 od 12.06.2013 : Mujo i Haso
Fata se hvalila prijateljicama kako je smršala 5kg. • Kako? - pitaju je. • Mrkva, luk, krompiri, blitva ... • Kuvala ili pržila? - zapitaju one. • Kopala, ba.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#394 od 07.12.2013 : Piroćanci
Dolazi Piroćanac u banku i kaže: • Dajte mi jedno piće. • Šta vam je, čoveče, pa ovde je banka! • Baš zato, preko puta je dve banke.
#837 od 11.12.2014 : Međunarodni
Otišli Mujo i Haso u London da vide koliko je napredovala tehnologija. Šetajući gradom zapazili su kako se ljudi javljaju na mobilne telefone veličine kutije šibica. U izlozima prodavnica videli su malene kompjutere u raznim bojama, koji samo što ne kuvaju kafu ... Mujo ogorčeno gleda sve to i buni se što toga nema u Sarajevu. Sine njemu ideja: • Ajde, Haso, da odemo u saunu da vidim kako će se javljati na telefone kad su potpuno goli. Odu oni u saunu, Mujo se lukavo smeška, kad zazvoni telefon. Osvrne se Mujo, gleda kome zvoni telefon i ne može da veruje očima. Englez vadi telefon iz zadnjice i javlja se. Mujo u još većem čudu. Tako i drugom zazvoni telefon, pa trećem… Mujo pobesni, ode u toalet i stavi toalet papir u zadnjicu tako da mu viri deo papira, a zatim uđe u saunu. Spazi ga Englez, priđe mu i kaže: • Sorry, mister, viri vam toalet papir iz zadnjice. Na to će Mujo: • E, budalo, nije to toalet papir. Stiže mi faks!
#1379 od 06.03.2015 : Pitalice
Šta dobiješ kada ukrstiš zmiju i ježa? • Dva metra bodljikave žice.
#1515 od 29.03.2015 : Bračni
SMS zabrinute žene: • Na vestima su javili da su u Dunavu našli leš sa malim polnim organom. Javi se da ne brinem! Tvoja Dragana.
#1211 od 02.02.2015 : Svaštara
Pita kondukter osobu u vozu: • Je l' imate kartu? • What? • Kartu, molim. • Excuse me? • Kartu! • I don't understand. • Your ticket, please. • Šta?
#525 od 03.11.2014 : Cigani
Imao neki čovek seks sa cigankom. Sutradan je zove: • Pa da li si ti normalna, sve me svrbi, što ne reče da imaš picajzle !? • A šta si ti hteo za deset evra? Bubamare!?
#243 od 28.05.2013 : Mujo i Haso
Bosna. Rat je ... Izgubio se Mujo na Trebeviću i sreće vod četnika, na čelu sa vojvodom. • Znaš li ti ko smo mi? - priupita vojvoda. • Ako bog da ... skrivena kamera - odgovara Mujo.
#1249 od 09.02.2015 : Životinje
Upao miš u flašu s vinom, počeo da se davi, pa zamolio mačora: • Ej, mačak, molim te, izvuci me odavde, makar me sutra pojeo! Mačak to uradi, a miš pobegne u rupu. Sutradan mačor dođe do rupe i poviče: • Ajde, mišu, izađi iz rupe da te pojedem! A miš odgovori: • Ma, pusti me, juče sam bio pijan, nisam znao šta govorim!
#3190 od 28.02.2018 : Pitalice
Kako danas popovi počinju da pevaju? • Gospodi podiluj, gospodi podiluj ...
#1126 od 20.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Muž i žena došli u neki luksuzan hotel, sede u baru i vide jednu jako zgodnu devojku. • Baš je zgodna ona tamo ... šteta što je kurva – kaže muž. • Sram te bilo, kako možeš za tu finu devojku da pričaš takve stvari ... • Ma, kurva je, sto posto! • Ma nije – žena tvrdi. • Evo, dokazaću ti. Kreni polako do naše sobe, a ja ću je pokupiti i dovesti. Uđi pre nas u spavaću sobu, sakrij se negde i slušaj ... I tako, sedi žena skrivena iza zavese, kad muž dovodi devojku ... • Dobro, kod mene se plaća u napred, to je 100 dolara na sat. • Uh, pa to je puno para, nemam toliko ... • Pa koliko bi dao ... • Šta ja znam, imam samo 10 dolara. • Onda ne znam zašto si me uopšte zvao! - kaže kurva i besno izađe na vrata. Posle nekog vremena, muž i žena se vratili u bar, sede i pričaju, kad kurva prolazi pored njih i dobacuje: • Eto vidiš šta dobiješ za 10 dolara!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo