dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Čiko, a ko si ti?

#2155 od 06.11.2015 : Svaštara
• Eee, kako si samo porasla, kad se samo setim kako si bila mala, ... pa kad si prohodala, ... pa flomasterima žvrljala po zidovima ... • Čiko... a ko si ti? • Ja tvoju majku pratim na Fejsbuku!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#588 od 10.11.2014 : Babe
Vozi baba bicikl, zaustavlja se ispred prodavnice i naslanja bicikl. Bicikl padne, a neki šarlatan dobaci: • Baba, onesvesti ti se bicikl. A ona će na to: • I ti bi se onesvestio da si mi bio toliko dugo među nogama!
#1302 od 20.02.2015 : Mujo i Haso
Legnu Fata i Mujo u krevet. Mujo počne milovati Fatu po grudima i kaže: • Kad bi ove sise mogle nositi mleko, ne bi nam uopšte trebale krave. Zatim joj počne milovati zadnjicu i kaže: • Kad bi ova guzica mogla nositi jaja, ne bi nam trebale kokoške. Tada ga Fata uhvati za mlitavu muškost i kaže: • Kad bi ovaj tvoj mogao stajati pravo, ne bi nam uopšte bio potreban tvoj prijatelj Haso.
#2394 od 31.01.2016 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • Vidiš ti, svake godine se sve manje beba rađa. • Da, zato nam opada mentalitet!
#520 od 31.10.2014 : Mujo i Haso
Kupio Mujo burek za poneti. Samo što ga je probao vrati se u buregdžinicu i upita buregdžiju: • Je li, bolan, gde ti držiš meso? Ovaj ga zbunjeno pogleda i odgovori: • U frižideru, a gde bi drugo ... Mujo će na to: • Pa stavi malo i u burek, matere ti ...
#1557 od 05.04.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • Jesi li za seks? • Sada? Nema šanse! Vodićemo ljubav tek posle venčanja. • Ok, javi kad se udaš!
#2679 od 17.07.2016 : Perica
Dođe Perica kući, a mama ga pita: • Sine, kako je bilo u školi? • Napeto! • Šta to pričaš, kako napeto? • Tako, spasao sam učitelja! • Ma, nemoj mi reći, junače moj! A kako? • Lepo. Zamisli, neko mu je stavio ekser na stolicu! • I ti si ga na to upozorio? • Ma ne, mama. U poslednji čas sam mu izmakao stolicu!
#555 od 07.11.2014 : Oglasi
Devojka, 23 godine, visoka, zgodna, crna kosa, plave oči, uspešno zaposlena i bogata traži mušku osobu sličnih osobina kojoj bi prodala deset kubika bukovih greda.
#2191 od 17.11.2015 : Mujo i Haso
Kaže Mujo Sulji: • Spavao sam ti sa ženom. A Suljo će njemu: • Ja sa tvojom nisam oka sklopio.
#154 od 16.03.2013 : Chuck Norris
Čak Noris pije aflatoksin sa 0.05 miligrama mleka!
#781 od 05.12.2014 : Doktori
Posle operacije povećanja grudi pita doktor pacijentkinju: • I, da li ste zadovoljni sa veličinom? • Da doktore, ali ja imam još jednu želju, želim da imam malo krupnije oči. • Nema problema, odmah ćemo - sestro, pokažite gospođi račun.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo