dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Varam svaki put

#1709 od 23.05.2015 : Kompjuteraši
Došao programer na ispovest u crkvu i priča popu kako je našao devojku i kako hoće da sa njom stupi u brak. Pop ga pita: • Da li varaš? Programer odgovori: • Svaki put! • A da li neko zna za to? Programer će: • Niko, čak ni administrator servera ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2543 od 24.04.2016 : Aforizmi i grafiti
Devojke me izbegavaju zato što sam ružan... sve dok ne saznaju kolika mi je plata. A onda me izbegavaju zato što sam ružan i siromašan!
#1782 od 14.06.2015 : Svaštara
Ulazi čovek u prodavnicu seksualnih igračaka i hoće da kupi lutku na naduvavanje: • Želite običnu ili inteligentnu lutku? - pita prodavac. • Dajte tu inteligentnu ... Sutradan kupac vraća lutku i kaže: • Dajte mi ipak onu običnu. • Zašto? • Nije mi dala!
#329 od 12.08.2013 : Pitalice
Koja je razlika između šibice i plavuše? • Šibica može samo jednom da se kresne.
#3322 od 07.03.2019 : Plavuše
Šta kaže plavuša kad rodi crnče? • Vidi: svetsko, a naše!
#3124 od 18.11.2017 : Crnogorci
Zašto nema podgoričana u grad? • Zato što je svako izbacio status da je u Sutomore il` u Budvu!
#832 od 11.12.2014 : Doktori
Posle operacije budi se pacijent i vidi doktora kraj sebe. Pita ga: • Kako je prošla operacija? Doktor odgovori: • Sve je u redu, samo smo morali da Vam skratimo polni organ, ali ne brinite – ostalo je ime Olja na njemu. Pacijent poče da plače, a doktor će: • Šta je bilo, što plačete? • Doktore, nije tu pisalo Olja – tu je pisalo: Pozdrav iz Bijelog Polja!
#236 od 16.04.2013 : Svaštara
Razgovaraju dva prijatelja: • U mojoj firmi traže blagajnika. • Zašto? Pa prošle nedelje ste uzeli novog. • Jes'. Baš njega i traže.
#1052 od 10.01.2015 : Mujo i Haso
Mujo stalno zvao Fatu kravom. Ona se naljuti, tuži ga i dobije parnicu - sudija mu zabrani da je tako zove, inače ode u prdekanu. Kad su stigli kući, Fata počne da ga provocira: • Aaa, ne smiješ da me zoveš kravom, šta ćeš sad! A Mujo će: • Ćuti, ženo, nemoj da te udarim među rogove.
#814 od 07.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Zapamtite: Kada kupujete bombonjeru, najvažniji su izgled i dobar najlon. ... Ipak će obići dosta kuća.
#1133 od 21.01.2015 : Pitalice
Kako se žene izvinjavaju? • Izvini, ali ti si kriv.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo