pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Neko bacio babu

#2189 od 17.11.2015 : Cigani
Otišla baba da baci đubre al' joj ispadnu naočare u kontenjer. Nagne se preko kontenjera da ih dovati kad u to dolazi Ciga, vidi babu i naguzi je. Taman što je završio posao dolazi drugi pa ga pita: • Šta radiš bre to? • Pa greota da ne iskoristim, neko bacio babu, a ona ko nova!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#357 od 18.10.2013 : Svaštara
Na ribljoj pijaci: • Pošto Karaš? • Karam besplatno gospođo, a ovo su babuške!
#1999 od 19.08.2015 : Zemunci
Na Božiš sretne Zemunac ortaka na ulici i kaže mu: • Hristos se rodi. • Uuuuu, čestitam! Kad ćeš da častiš?
#1963 od 03.08.2015 : Crnogorci
Razgovaraju Bosanac i Slovenac: • Naše žene, kad dobiju jabuku, naprave kolač od jabuke, a vaše, Mujo? • Naše kad dobiju šljivu, rade sve što treba, jarane.
#541 od 06.11.2014 : Babe
Baba i deda odlučili da isprobaju vijagru, i tako ti deda ulazi u spavaću sobu i kuca na vrata. Baba će: • Ma uđi, što kucaš?! A deda odgovori: • Ne pitaj što kucam, već čime kucam!
#2188 od 17.11.2015 : Crni humor
Prevrće jedan vampir po kontejneru, a drugi naiđe i pita ga: • Šta to radiš? A ovaj će: • Ma, tražim uložak da napravim čaj.
#2027 od 06.09.2015 : Svaštara
Sudija opominje ženu koja svedoči: • Vi ste naveli lažne godine starosti! • Nisu lažne, nego su od ranije - pravda se žena.
#63 od 12.03.2013 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • A onda mi je rekao kako je prvo mislio da sam farmaceutkinja! Znaš li šta je to? • Ne znam. • Nisam ni ja znala, ali sam mu za svaki slučaj opalila šamar.
#439 od 17.06.2014 : Oglasi
Žena tridesetih godina, dva puta udovica, traži bogatog čoveka za brak, može i ružan. Šifra: Crna udovica.
#1945 od 31.07.2015 : Cigani
Čuva Ciga ovce i svakog dana mu vuk pojede po jednu ovcu. Ciga se onda iznervira, iskopa veliku rupu i ubaci ovcu. Međutim, upadne i on u rupu, a u neko doba dođe vuk pa i on upadne. Dok su svo troje sedeli u rupi, začuje se ovca: • Meee! A Ciga će: • Nema tu - Meee! - Zna se po koga je gospodin vuk došao!
#253 od 08.06.2013 : Piroćanci
Izveo Piroćanac devojku u grad i prođu pored pekare. Devojka reče: • Kako ovde lepo miriše! • Hoćeš da prođemo još jednom? - upita Piroćanac.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo