dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

On kosu maže jajima

#2086 od 05.10.2015 : Mujo i Haso
Pita Mujo Fatu: • Bona Fato, kako ono da je kod Hase kosa onako gusta i sjajna? • Pa on kosu maže jajima - objašnjava Fata. • Vidi ti njega! Nisam znao da je takav akrobata - začudi se Mujo.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1884 od 13.07.2015 : Bračni
Kaže čovek prijatelju: • Nisam rekao ni jednu jedinu reč ženi već nedelju dana! Prijatelj ga pita: • A zašto? Ovaj mu odgovara: • Pa, nisam hteo da je prekidam!
#643 od 15.11.2014 : Pitalice
Šta se desi kad popiješ vijagru i apaurin zajedno? • Jebe ti se, a mrsko ti.
#2000 od 19.08.2015 : Cigani
Piše ciga sinu u vojsku i kaže: • Ovdi je sve lepo, a ima i novosti - i majka i žena ti rodile po jednog burazera ...
#98 od 14.03.2013 : Plavuše
Razgovaraju 2 plavuše i pita jedna: • Kako se pravilno kaže: Irak ili Iran?
#549 od 06.11.2014 : Mujo i Haso
Fata daje podatke na šalteru: • Koliko imate godina? • 29 • Ali, to ste mi rekli i pre tri godine. • Pa nisam ja od onih žena koje danas pričaju jedno, a sutra drugo!
#3304 od 01.01.2019 : Pitalice
Ako je plava kuća levo, a crvena desno, gde je bela kuća? • U Vašingtonu!
#22 od 11.03.2013 : Piroćanci
Umirao Piroćancima otac i oni mu pale sveću. Kada je sveća dogorela, a Piroćanac još živ, oni mu upale drugu sveću. Dogorela je i druga sveća, a on još živ. Jedan sin pali treću sveću, a drugi priđe Piroćancu i kaže: • Tatko, skoncetriši se!
#3007 od 25.03.2017 : Svaštara
• Iz Šapca potiče najviše kurvi i fudbalera! • Nemoj tako, moja žena je iz Šapca ... • A, za koji klub igra?
#2564 od 07.05.2016 : Bračni
Razgovaraju dva prijatelja: • Moja žena zna da kuva, ali neće! • Ćuti, ti si još i dobro prošao, moja ne zna da kuva, ali hoće - razočarano će drugi.
#1866 od 07.07.2015 : Svaštara
Pričaju dva pezionera: • U čemu je razlika između WC-a i groba? • Pa, ne znam. • Sve ti je to isto - kad se mora, mora se.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo