dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Najbolje ocenjeni vicevi : Svaštara

U sekciji "najbolje ocenjeni vicevi" prikazani su samo vicevi sa 5 i više glasova.
Moja Knjižara Online
#1697 od 23.05.2015 : Svaštara
Muškarci, postoje tri razloga da na svom polnom organu istetovirate novčanicu od 1.000 eura: • Možete stalno držati lovu u ruci. • Možete ležati i gledati kako lova raste. • Možete davati ženi da troši koliko hoće.
#689 od 19.11.2014 : Svaštara
Jaše neki čovek kamilu pustinjom i kamila polako počinje da posustaje, ali na svu sreću on naiđe na oazu i tamo na čoveka koji može da popravi kamilu. On objasni čoveku svoj problem, a ovaj će samo: • Na kanal ... Čovek parkira kamilu na kanal. Majstor uzme bejzbol palicu, udari svom snagom kamilu i ona potrči 100 km/h. A čovek će na to: • Jesi li ti normalan, kako sad da je stignem?! • Na kanal ...
#1529 od 01.04.2015 : Svaštara
Pričaju dve žene i jedna kaže: • Ja sam, kad sam bila mala, držala bubamaru i pitala je: Bubamaro, bubamaro, pokaži mi put gde ću se udati? - i bubamara odleti na stranu gde sam se udala. Druga će na to: • Ja kad sam pitala bubamaru, ona se okrenula na leđa, digla noge i krepala!
#352 od 18.10.2013 : Svaštara
Brakorazvodna parnica. Sudija pita ženu: • Zašto se želite razvesti od muža? • Zato što nije dobar u seksu. Ženski glas iz sudnice: • Svima je dobar, samo njoj ne valja. Muški glas iz sudnice: • Ma njoj ni jedan ne valja.
#2366 od 16.01.2016 : Svaštara
• Konobar, konobar! U ovoj supi pliva mušica! • A šta biste vi? Možda, da vam za te pare igra vaterpolo ...
Mali kuhinjski aparati
#1639 od 20.04.2015 : Svaštara
• Mama, trudna sam. • Eh kćeri, gde ti je bila glava? • Na haubi.
#820 od 08.12.2014 : Svaštara
Nakon što su se u subotu ujutru probudili naspavani, muž se okrete i odlučno reče ženi: • Draga, danas moramo našem psu da odsečemo rep! Žena ga, u čudu, pogleda: • Zaboga, pa zašto bismo psu sekli rep? • Sutra dolazi tvoja majka, a ja ne želim da ona stekne pogrešan utisak da joj se neko u ovoj kući, osim tebe, raduje!
#1201 od 30.01.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • E matori, javi se kada vidiš poruku. • Evo me, reci. • Nisi zaboravio da si mi dužan pare? • Ne brate, nisam, pamtiću to do kraja života.
#1023 od 04.01.2015 : Svaštara
Ulazi mladić u apoteku i na šalteru kaže: • Dajte mi, molim Vas, sto kondoma. Kada su to čule, dve devojke iza njega počeše da se kikoću i smeju. Mladić se okrene, pogleda ih i kaže apotekarki: • Još dva, molim Vas!
#1916 od 22.07.2015 : Svaštara
• Pokušavam da te zaboravim, ... ne zovi me više. • Pa ti si mene zvao, a ne ja tebe. • Pa šta, nemoj da se javljaš!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo