dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ogovaraju onu treću

#1307 od 21.02.2015 : Svaštara
Tri muškarca na pustom ostrvu. O čemu razgovaraju? • O pivu, fudbalu i ženama. Tri žene na pustom ostrvu. O čemu razgovaraju? • Dve se odvojile i ogovaraju onu treću!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2110 od 19.10.2015 : Piroćanci
Prolazi Piroćanac nekom opasnom, mračnom ulicom, sretnu ga trojica mangupa i zatraže mu novac, a on ne da. Izbi tuča, biju se oni pola sata i jedva savladaju Piroćanca, uzmu mu novčanik a u njemu samo 5 dinara! Kaže prvi mangup drugom: • Uuuu, da je ovaj imao 10 dinara u novčaniku, razbio bi nas!
#1171 od 29.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Nisu svi ljudi isti, svako je budala na svoj način.
#627 od 13.11.2014 : Međunarodni
Dolazi Amerikanac u neki hotel i zatraži jednu sobu. • Žao mi je gospodine, sve je zauzeto, ali imamo jednu sobu u kojoj je neki stari japanski gospodin, isterajte ga i soba je vaša - reče recepcionar. Tako i bi. Amerikanac istera Japanca i leže mirno da spava. U neko doba noći Amerikanac se probudi i primeti nekakvu ciglu na stomaku. Ljutito je izbaci kroz prozor, ali dok je cigla padala primeti na jednoj strani cigle poruku: • Kurac ti je vezan za ovu ciglu! Amerikanac brže bolje skoči za ciglom da spase što se spasti može. Ali dok je padao zajedno sa ciglom na drugoj strani spazi drugu poruku: • A muda za radijador!
#1831 od 30.06.2015 : Crni humor
Šta kaže ljudožder kad vidi trudnicu? • Vidi kinder jaje!
#3213 od 23.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Videćemo za devet meseci ko se najbolje proveo za 1. maj!
#2871 od 07.12.2016 : Životinje
Otišli zec i zečica u cirkus. Gledaju oni mađioničara kako izvodi trik, izvlači iz šešira jednog malog zeca, pa drugog, pa trećeg, ... Tek će na to zečica zecu: • Nije loše, ali meni se više sviđa kako mi to radimo!
#2816 od 24.10.2016 : Lala i Sosa
Pijani Lala gladi ćelavog komšiju po glavi i kaže: • Komšija, glava ti je glatka kô zadnjica moje Sose. Komšija se pipne po glavi i kaže: • Ta, ko bi rekô, al' stvarno je tako.
#2909 od 04.01.2017 : Cigani
Unuk u poseti kod babe: • Bako, ima li kod tebe WiFi? • More, ima da jedeš to što ima, nemoj da mi tu izvoljevaš!
#1440 od 14.03.2015 : Svaštara
• Dokle ćete? • Eee, moj taksisto, .. i ja sam bih voleo da znam gde je moj život krenuo ... voleo bih da znam pravac u ovom lavirintu života ... • Do mosta znači, ...?
#2616 od 07.06.2016 : Svaštara
• Po jednom istraživanju, stanovnik Šumadije u proseku prepešači oko 1500 kilometara na godišnjem nivou! • Po drugom istraživanju, stanovnik Šumadije popije prosečno oko 90 litara alkohola na godišnjem nivou. • Iz priloženog se može zaključiti da prosečan Šumadinac troši 6 litara na 100 kilometara.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo