dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Puka formalnost

#2541 od 22.04.2016 : Svaštara
Mladić se obraća ocu svoje devojke: • Imam čast da zatražim ruku vaše ćerke. Mada je to samo puka formalnost. • Ko kaže da je to formalnost? Njena majka? • Ne, ... ginekolog!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2606 od 05.06.2016 : Svaštara
Počasti žena sebe sređivanjem lica za rođendan i bude sasvim zadovoljna rezultatom. Na putu do kuće zaustavi se u butiku, pa na izlazu upita prodavca: • Nadam se da Vas ne gnjavim, ali šta mislite koliko godina imam? Prodavac odgovori: • 35 A žena kaže: • Zapravo, imam 47 - i sva zadovoljna izađe iz butika. Prošeta zatim do McDonaldsa i pošto naruči jelo, upita čoveka za kasom: • Nadam se da Vas ne gnjavim, ali šta mislite koliko godina imam? Čovek odgovori: • 29 Žena kaže: • Zapravo, imam 47 - i izađe sva srećna i zadovoljna. Dok je na stanici čekala autobus, priupita jednog starca isto pitanje. Starac će: • Ja imam 85 godina, pa moj vid nije kao što je nekad bio, a kad sam bio mlađi imao sam dobar način da proverim Vaše godina, samo bi u tom slučaju morao da zavučem ruku u vaše gaće. Kako nije bilo nikog naokolo, a znatiželja učini svoje, žena pristade. Stari joj zavuče ruku u gaće, nežno pipka jedno pet minuta, zatim izvadi ruku iz gaća, pa reče: • 47 Žena uzviknu: • Pa to je neverovatno. Kako ste pogodili?! Stari odgovori: • Bio sam iza Vas u McDonaldsu.
#2909 od 04.01.2017 : Cigani
Unuk u poseti kod babe: • Bako, ima li kod tebe WiFi? • More, ima da jedeš to što ima, nemoj da mi tu izvoljevaš!
#3342 od 01.08.2019 : Mujo i Haso
Pošalje kapetan Hasa vojnika Muju da mu donese čizme od kuće. Ode Muja i još sa vrata kaže Fati, Hasinoj ženi: • Posl`o me Hasa da jebem i tebe i tvoju sestru! • Bolan Mujo, nije valjda, što bi to Hasa rek`o? • Ako mi ne veruješ - kaže Muja - sada ćemo da ga pitamo. Izađe ispred kuće i prodere se ka kasarni: • Je l` obe Haso? • Obe, obe, Mujo!
#3308 od 12.01.2019 : Bračni
Žena zove muža na mobilni: • Možeš li da pričaš? • Mogu! • Onda slušaj ... !
#1872 od 11.07.2015 : Cigani
Kako Ciga broji zube? • Jedan levo, desno dva!
#2030 od 06.09.2015 : Političari
Novi ministar daje svoj prvi interviju: • Prethodna Vlada nas je dovela na ivicu provalije. Obećavam da ćemo učiniti veliki korak napred.
#3167 od 05.02.2018 : Crnogorci
Zašto Crnogorac živi u jednosmernoj ulici? • Da ne bi morao da okreće glavu na obe strane dok prelazi ulicu!
#3029 od 18.07.2017 : Svaštara
Dana su me zvali iz banke: • Debeli, izlazi iz te pekare, već si pojeo pola rate za kredit!
#1868 od 07.07.2015 : Pitalice
Koliko zuba treba da ima dobra tašta? • Samo dva! Jedan da je stalno boli, a drugi da zetu otvara pivo!
#2727 od 17.08.2016 : Aforizmi i grafiti
Kod muškarca prvo primetim oči, ... dok mi gleda u sise!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo