dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Služite li papke?

#3278 od 27.05.2018 : Policajci
Ušao policajac u restoran. Pita on konobara: • Izvinite, služite li papke? A ovaj će: • Nama su svi gosti isti. Ne pravimo razliku!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2652 od 28.06.2016 : Cigani
Pita učiteljica malog Cigu: • Ti se kupaš. Koje je to vreme? Ciga: • Nepostojeće!
#1313 od 21.02.2015 : Cigani
Pitali cigu: • Reci Cigo, jesi li ikada imao priliku da kresneš medicinsku sestru? Ciga odgovara: • Nisam medicinsku, al' jesam ovu običnu!
#367 od 31.10.2013 : Zemunci
Pop sretne Zemunca i kaže: • Hristos vaskrse, mladiću! Zemunac odgovara: • Čuo sam brate, znači strašno!
#1659 od 24.04.2015 : Cigani
Došao novi doktor u Cigansko selo i posle nekog vremena žene počele da rađaju belu decu. Pošto je doktor bio jedini belac u selu, jedan od muževa shvati situaciju i ode kod doce na razgovor: • A bre kume, kako to da naše žene sad odjednom nose belu decu? • Pa Cigo, to ti je tako prirodno, znaš već, genetika ... Evo, uzmi za primer ono stado ovaca, sve ovce su uglavnom bele, a nađe se tu i tamo po neka crna. Kad odjednom Ciga se uspaniči: • Nema veze doktore, ti ćuti za ovce, a ja ću za decu.
#1883 od 13.07.2015 : Svaštara
• E, odakle si? • Iz Zemuna. • Gde si u Zemunu? • U Batajnici, a ti? • Ja u Beogradu. • Koji kraj? • Mladenovac!
#447 od 18.06.2014 : Babe
Došla unuka kod bake i kaže joj: • Bako, molim te, sklopi oči. • A zašto, zlato bakino? • Zato što mama kaže da ćemo biti bogati kada ti sklopiš oči.
#2202 od 19.11.2015 : Perica
• Tata, dobio sam keca! - reče Perica. • Pa, kako?! - upita otac. • Pitala me uciteljica koliko je 2+3? • Pa, to je 5! • Pa, to sam i ja rekao, a onda me pitala koliko je 3+2? • Pa, isti kurac! • Pa, to sam i ja rekao!
#143 od 15.03.2013 : Babe
Šeta bakica grobljem i sretne grobara: • Oprostite, možete li mi reći gde je parcela 64? • Koji si moj izlazila kad ne znaš da se vratiš – odgovori joj grobar.
#902 od 18.12.2014 : Plavuše
Pričaju dve prijateljice, plavuše: • Ej, znaj da sam ljuta na tvog muža. • Zašto? • Pa, pitao me sinoć da li hoću da se jebem sa njim. • Bitanga, ... ti, naravno, odbiješ? • Ma ne, rekla sam da ću razmisliti. • I? • Pa nisam stigla da razmislim. On je odmah počeo. Zato sam sad i ljuta na njega. Da znaš.
#569 od 08.11.2014 : Svaštara
Čovek vodi ljubav sa ljubavnicom. Otvaraju se vrata, ulazi njen muž, grdosija od čoveka, hvata nesrećnika za nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa devetog sprata. Čovek, dok pada, razmišlja ovako: • Konju jedan, koji ti je đavo ovo trebalo – imaš super ženu i decu, dobar auto, posao, dobru platu ... Dole prolazi traktor i vuče prikolicu sa senom i čovek – tras – pada na seno. Ustaje, otresa seno sa sebe i kaže: • E, što ja serem kad se uplašim!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo