dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Preko mosta

#2775 od 21.09.2016 : Plavuše
Idu tri plavuše šumom i naiđu na reku. Tu se pojavi dobri duh i kaže im da će svakoj ispuniti po jednu želju. Prva plavuša zaželi: • Hoću da budem deset puta pametnija. Duh je učini deset puta pametnijom i ona nauči da pliva i prepliva reku. Druga plavuša reče: • Hoću da sam deset puta pametnija od ove plavuše što je preplivala reku. Duh je učini deset puta pametnijom, ona se pretvori u crnku, sagradi kanu i prevesla reku. Treća plavuša poželi: • Hoću da sam deset puta pametnija od ove crnke koja je preveslala reku. Duh je učini deset puta pametnijom, pretvori je u muškarca i on pređe preko mosta!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#19 od 11.03.2013 : Chuck Norris
Vanzemaljci postoje, ali nisu ludi da dođu na planetu na kojoj živi Čak Noris ...
#3196 od 06.03.2018 : Pitalice
Šta je to šamar? • Informacija iz prve ruke!
#1843 od 04.07.2015 : Perica
Mali Perica pita tatu: • Ćale, jesam li ja usvojen? • Jesi, sine, al' su te vratili ...
#2556 od 02.05.2016 : Crni humor
Otac grdi sina: • Kakve su vam to blesave igre! Još ćete razbiti glavu jedan drugome! Zar se ne znate igrati normalno? U moje vreme mi smo se igrali lepih igara. Moj drug stavi sebi jabuku na glavu i ja uzmem luk i strelu i onda ... eh ... da ... danas bi mu bilo 45 godina ...
#3024 od 16.07.2017 : Cigani
Zaustavi policajac Cigu, koji je prebrzo vozio, i kaže mu: • Pijani ste! • Nisam! • Dunite u balon! • Ne mogu, imam astmu. • Onda hajdete sa mnom u stanicu da vam uzmemo krv! • Ne mogu, imam leukemiju. • Onda izađite da hodate po liniji! • Ne mogu, ... pijan sam - odgovori Ciga.
#610 od 11.11.2014 : Perica
Šetali Mujo i Haso šumom: • Mujo, kladim se da ti ne znaš nabrojiti pet šumskih životinja. • Znam: ... medved, vuk, lisica i ... dva zeca.
#80 od 13.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Nikad ne dozvolite da Vam se svekrva ili tašta zove Nada, jer nada poslednja umire.
#1577 od 09.04.2015 : Bračni
Muž: • Volim te. Žena: • To govoriš ti, ili alkohol u tebi? Muž: • To ja govorim alkoholu.
#328 od 12.08.2013 : Svaštara
Dva vojnika kuvara rešavaju ukrštenicu pored kazana u kome se krčka kupus. Prvi čita i piše, pa se obraća onom drugom: • Povrće u četiri slova? • Kupus - odgovara brzo drugi. • Ne može da stane! • Stavi manju glavicu - odbrusi drugi.
#262 od 09.06.2013 : Kompjuteraši
Microsoft, služba za podršku korisnicima, telefon zvoni: • Dobar dan, upravo instaliram operativni sistem Windows Vista, šta treba da stisnem? • Najbolje stisnite palčeve!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo