pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne zovu je

#3230 od 09.04.2018 : Plavuše
Kako zovu plavušu koja ne puši? • Ma, ne zovu je uopšte!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1510 od 28.03.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve sekretarice, naravno, plavuše: • Kakvu ćeš smicalicu napraviti za 1. april? • Razglasiću po firmi da sam trudna, svi će šefovi biti u panici.
#639 od 15.11.2014 : Aforizmi i grafiti
I gde su mi one pare što su mi moji čuvali da ne izgubim dok sam bio mali? ... Gde?
#2486 od 27.03.2016 : Svaštara
• Dobro jutro komšija jesi li ti to bio do prodavnice? • Ne, samo sam iskočio da prošetam hleb i jogurt!
#774 od 04.12.2014 : Pitalice
Po čemu se razlikuju kurva i kurveštija? • Ova druga je veštija.
#969 od 27.12.2014 : Svaštara
• Izvinite, da Vas pitam, da li je to psihijatrijsko odeljenje? • Jeste, a koga tražite? • Srodnu dušu ...
#2628 od 15.06.2016 : Mujo i Haso
Mujo i Haso planduju na plaži, pa Mujo kaže: • Moja Fata tek juče naučila da pliva, a vidi je danas, ... roni već dva sta.
#1238 od 07.02.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris je uspeo da udari Kiklopa među oči.
#1311 od 22.02.2015 : Bračni
Dolazi muž kasno kući, sav raščupan i umrljan ružem i puderom. Pita ga žena, sumnjičavim glasom: • I, šta se desilo? • Nećeš verovati, potukao sam se sa klovnom ...
#2830 od 02.11.2016 : Crnogorci
Crnogorac sedi zavaljen u dnevnoj sobi: • Ženo, teško mi je da te gledam kako samo radiš i mučiš se ... Ona se razneži i taman htede nešto da mu kaže, a on viknu: • Zatvori vrata od kuhinje!
#2724 od 17.08.2016 : Lala i Sosa
Rešio Lala da kupi sebi košulju, pa uđe u prodavnicu: • Dobar dan, `teo bi` da kupim jednu košulju ... • Koju boju želite? - pita trgovac. • Je l' imate boje jorgovana? Prodavac mu iznese pet-šest košulja, sve u nijansama boje jorgovana: • Koja vam se dopada? • Ta znate, ne paše mi nijedna od tih boja. U izlogu stoji jedna koja mi se baš sviđa. Odu oni do izloga i Lala prstom pokaza na belu košulju: • Evo, baš ova! • Zaboga, to nije boja jorgovana, to je bela košulja! • Ta, ima i belog jorgovana - reče Lala.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo