dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da budem svoj čovek

#179 od 20.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Jedva čekam da mi deda da džeparac pa da budem svoj čovek!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3377 od 25.02.2020 : Aforizmi i grafiti
Da bi žena nabacila perje, prvo mora nekoga da očerupa!
#2854 od 20.11.2016 : Perica
Perica: • Kada porastem, biću policajac i poći ću stopama svoga oca! Jovica: • Nisam znao da ti je tata policajac? • Pa i nije, on je lopov!
#325 od 12.08.2013 : Crnogorci
Ženili roditelji Crnogorca. Pred venčanje pita on tatu: • Tata, šta treba da radim kad se oženim? Tata mu odgovori: • Sve što radi žena - radi i ti isto. Prve bračne noći Crnogorac uđe u sobu. Žena gleda njega, a on gleda nju. Žena se svuče, i on se svuče, žena legne u krevet, i on legne u krevet, žena digne noge, i on digne noge ... Zbuni se Crnogorac i upita ženu: • A šta ćemo sad jado? Žena odgovori: • E, sad čekamo nekoga da nas jebe.
#440 od 17.06.2014 : Aforizmi i grafiti
• Svako ima pravo na grešku - reče jež i siđe sa četke za kosu.
#183 od 20.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Sutra se posti. Tada se jede sve ono što se drugim danima ne voli.
#1680 od 28.04.2015 : Mujo i Haso
Učio Mujo Hasu zavodničkom pogledu i sad izašli da testiraju. Priđe Haso Fati, pogleda je svojim zavodničkim pogledom, a ona kaže: • Toalet je tamo levo, idi, nemoj da trpiš.
#709 od 23.11.2014 : Doktori
Pita psihijatar pacijenta: • Ko si ti? • Ja sam Napoleon. Meni je sam Bog rekao da sam Napoleon! Iz čekaonice se čuje: • Laže! Ništa mu nisam rekao ...
#1485 od 23.03.2015 : Međunarodni
Doživeo Lala kliničku smrt. Čim je došao sebi, sjate se razne tajne službe. Prvo ruska. Pitaju ga: • Ima li Boga? Lala kaže: • Ima. Rusi mu plate milion rubalja da ne priča da ima Boga. Onda do njega dospe tajna služba Vatikana i pita ga: • Da li ima Boga? • Nema - kaže Lala. Papini izaslanici mu daju milijardu evra da ne priča da nema Boga. Onda dođe CIA i pita Lalu: • Ima li Boga? • Ima - kaže Lala - al' je crnac!
#2527 od 09.04.2016 : Bračni
Svi se nešto plaše onih četiri jahača apokalipse, kako ih zovu? Kuga, Glad, Rat i Smrt? ... A zamislite da su ti jahači žene ... u PMS-u ... i to: Žena, Tašta, Švalerka i Komšinica!
#999 od 31.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Psihijatar možda i može da pomogne, ali je psovanje jeftinije.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo