dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ko je onda onemoćao?

#1318 od 22.02.2015 : Babe
Kaže baba dedi: • Dragi, ti si totalno onemoćao. • Ma nemoj! – reče deda. Seti se šta smo jedno drugom rekli pre 50 godina – da ću ja dizati tvoje noge, a ti moju alatku. Jel’ tako? • Pa jeste. – potvrdi baba. A deda će na to: • Eee, vidiš, ja tvoje noge još uvek mogu da dignem, a ti moju alatku ne možeš! Pa ko je onda onemoćao?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2948 od 29.01.2017 : Cigani
Pitali Cigu: • Kako se ti, Cigo, slažeš sa svojom Milevom? • Dobro. Prvo ja slažem nju, pa ondak ona slaže mene.
#2238 od 26.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada malo više popijem, najintimniji odnos imam sa zidom. Dok u hodniku napipam prekidač za svetlo, milujem ga bar tri minuta.
#3380 od 27.02.2020 : Aforizmi i grafiti
Jednom sam probao da pronađem sebe i od tada mi se gubi svaki trag!
#144 od 15.03.2013 : Crnogorci
Hvali se Crnogorac u društvu: • Ima nešto u čemu sam prvi na poslu. Ovi znatiželjno pitaju: • A šta to? • Vala, prvi se umorim! – odgovara Crnogorac.
#2813 od 23.10.2016 : Svaštara
• Dobar dan, mi smo Jehovini svedoci. • Super, izvolite, uđite, da popijemo po pivce. • Ali, mi ne pijemo ... • Aha, onda uđite, da budete svedoci kako ja pijem.
#253 od 08.06.2013 : Piroćanci
Izveo Piroćanac devojku u grad i prođu pored pekare. Devojka reče: • Kako ovde lepo miriše! • Hoćeš da prođemo još jednom? - upita Piroćanac.
#2283 od 10.12.2015 : Perica
Perica: • Tata, gori jelka! Tata: • Sine, ne kaže se gori jelka, već sija jelka! Perica: • Tata, sijaju zavese!
#396 od 07.12.2013 : Međunarodni
Unajmio Italijan kurvu za jednu noć, platio je, i na rastanku joj maše i viče: • Euro falsifikato! A kurva će njemu: • Sida oriđinale!
#714 od 24.11.2014 : Svaštara
Muškarac ulazi sa prelepom mladom ženom u zlataru i zajedno odaberu dragulje i drugi nakit u vrednosti većoj od 50.000 eura. Kad je trebalo platiti, muškarac je izvadio ček i upisao ukupnu sumu. Prodavac je bio zbunjen i nepoverljiv, jer čoveka vidi prvi put u životu. Ovaj je opazio prodavčevo dvoumljenje, pa mu reče: • Brine Vas ima li ček pokriće? U redu, ovako ćemo: budući da je danas subota veče i da su već sve banke zatvorene, zadržite ček i nakit do ponedeljka. U ponedeljak, nakon što unovčite ček, pošaljite dragulje gospođici. Slažete li se? Prodavac se složio. U ponedeljak, kad je u banci pokušao da unovči ček otkrio je da ček ipak nema pokriće. Istog trena je nazvao gospodina, a ovaj mu reče: • Ček slobodno bacite! Već sam spavao sa njom!
#580 od 09.11.2014 : Svaštara
Vodoinstalater ulazi u zgradu i pita domara: • Gde je stan Lukić? • Lukići su se odselili pre dva meseca. Vodoinstalater se počeša po glavi i reče: • Vidite kakvi su ljudi, kažu hitno, a kad dođem, nema ih.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo