Pleni svojom pojavom

#1707 od 23.05.2015 : Pitalice
Koji čovek pleni svojim pojavom?
• Sudski izvršitelj.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 43 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2725 od 17.08.2016 : Aforizmi i grafiti
Kada mediji objave da je neko ubijen zbog neraščišćenih računa, ja pomislim da su ga roknuli ovi iz elektrodistribucije!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 41 Ocena: 
#2697 od 27.07.2016 : Svaštara
Pera pita komšiju:
• Možeš li da mi pozajmiš bušilicu?
Komšija:
• Naravno, šta planiraš da radiš?
• Da spavam! - odbrusi Pera.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#1738 od 04.06.2015 : Životinje
Juri petao koku, hoće da je stigne. Koka beži i razmišlja:
• Ako mu dozvolim da me stigne, reći će da sam kurva, ako mu pobegnem, nema ništa od seksa, moraću da se sapletem!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 35 Ocena: 
#2304 od 20.12.2015 : Životinje
Došao mucavac u pet šop i pita:
• Kkolllliko kooošššttta ovvvaaaj pa-pa-paaapppagggaj?
Prodavac mu kaže:
• 50 evra!
Mucavac:
• Uuuuu skkkkuppppo, skkkkuppppo.
A papagaj će:
• Šta bre skupo, vidiš da pričam bolje od tebe!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 47 Ocena: 
#2339 od 10.01.2016 : Međunarodni
Na "Prvenstvu sveta u drkanju" takmiče se Italijan, Francuz i Bosanac. Prvi počne Italijan pa, drka, drka, drka, ... i posle jednog sata vikne:
• BOKAL!
Kad su mu doneli bokal, on ga napuni do vrha. Dođe Francuz pa, drka ga drka, drka, drka, ... i posle dva dana vikne:
• LAVOR!
Donesu mu lavor i on ga napuni do vrha. Gleda Bosanac njih dvojicu i na kraju počne i on da drka, ... drka, drka, drka i posle mesec dana vikne:
• MIKROFON!
Gledaju svi, koji će mu kurac mikrofon,... Al' ipak, daju mu mikrofon, a on ga uzme i izdere se:
• KO NE ZNA DA PLIVA, NEK' BEŽI !!!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#724 od 26.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Ako električna cigareta odvikava od pušenja, šta li radi vibrator?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
#2590 od 23.05.2016 : Bračni
Pita Milojko Milutina:
• Zašto ti sediš pored prozora dok tvoja Stanojka peva?!
• Da ne pomisle ljudi kako je tučem!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 53 Ocena: 
#238 od 16.04.2013 : Političari
Ujedinjene Nacije:
• Imamo li uopšte dokaza da Iračani poseduju oružje za masovno uništenje?
Džordž Buš:
• Naravno, sačuvali smo fakture!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#3347 od 23.08.2019 : Bračni
Negde na selu, svekrva pita snaju:
• Snajka, znaš li ti da upregneš konja?
• Bože majko, ... deset godina sam u braku, znam sve o konjima!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 215 Ocena: 
#186 od 20.03.2013 : Političari
Prilikom posete psihijatrijskoj bolnici, nadobudni ministar pita direktora bolnice na osnovu čega odlučuju koga će primiti u bolnicu na lečenje.
• Vrlo jednostavno - odgovori direktor - stavimo pacijenta pred kadu punu vode i damo mu čajnu kašičicu, čašu i kantu i kažemo mu da isprazni kadu na najbrži način.
• Aha, pa to je glupo - kaže ministar osmehujući se ka ostalim članovima delegacije - vi ih pravite blesavim, pa onaj koji je normalan, počne da vodu vadi s kantom.
• Ne - reče direktor - onaj koji je normalan izvuče čep sa dna kade. Želite li sobu sa balkonom ili bez?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.