pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Izlazi iz vode

#589 od 10.11.2014 : Životinje
Kupa se slon u moru, a sa obale mu dovikuje miš: • Izlazi iz vode! Izađe slon, a miš kaže: • Sad možeš da se vratiš ako hoćeš. Vrati se slon u vodu, pa pita miša: • Dobro, u čemu je štos? • Ma, nije štos. Neko mi je ukrao kupaće gaće, pa hoću da vidim na kome su.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1476 od 22.03.2015 : Svaštara
Sin upita oca: • Tata, šta znači biti muškarac? Otac odgovori: • Muškarac je onaj koji voli bezuslovno, brine se za tebe i štiti te. Tada sin reče: • Kada odrastem i ja ću biti muškarac, ... kao mama.
#2094 od 08.10.2015 : Međunarodni
Dogovore se Amerikanci da idu u Rusiju i da vide koliko dugo žive Rusi. Stignu oni u Rusiju i krenu po zemlji, pa naiđu na jednog dedu, a on sav uplakan. Pitaju ga Amerikanci: • Deda, koliko godina imaš? • Sto jednu. • A što plačeš? • Tukao me tata. • A što te je tukao? • Zato što sam sapleo dedu!
#1982 od 16.08.2015 : Doktori
Nakon ginekološkog pregleda doktor se obraća pacijentkinji: • Rekli ste da imate prijatelja građevinara? Pacijentkinja: • Da! Ginekolog: • E pa, može se reći da je gospodin građevinar postavio kamen temeljac.
#2737 od 22.08.2016 : Bračni
• Ja baš volim morsku hranu - kaže muž. • Jao dragi, i ja isto. Šta najviše voliš? - upita žena. • Kada na plaži jedem pljeskavicu!
#78 od 13.03.2013 : Studenti
Student piše roditeljima: • Već dugo mi se ne javljate. Pošaljite mi 300 eura da znam da ste dobro!
#2812 od 22.10.2016 : Svaštara
Radnik zove šefa telefonom, od kuće: • Halo šefe, ne mogu danas da dođem na posao, pokvario mi se auto ... • Što ne dođeš autobusom? • Nemam autobus!
#2036 od 10.09.2015 : Pitalice
Koja je sličnost između fudbalera i košarkaša Srbije? • Ni jedni ni drugi ne znaju da igraju fudbal.
#1446 od 16.03.2015 : Mujo i Haso
Prala Fata na potoku rublje po starinski, ručno. U tom trenutku se sa planine odvali komad kamena, pogodi Fatu u glavu i ubije je. Nešto kasnije dolazi Mujo, vidi Fatu kako mrtva leži u potoku i kaže: • E, jebem ti sreću, već mi treću veš mašinu sjeba kamenac.
#2472 od 25.03.2016 : Cigani
Jednom su baba i unuk zamenili tablete. Unuk je zaspao u diskoteci, a baba je isplela čarapu od tri metra.
#1442 od 15.03.2015 : Bračni
Pita muž ženu: • Zašto mi se digne uvek kada se brijem. • Zato što vidiš pičku u ogledalu - odgovori žena.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo