dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kako se deli slinarstvo?

#3298 od 14.11.2018 : Pitalice
Kako se deli slinarstvo? • Na rudarstvo, vajarstvo i streljaštvo!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2956 od 04.02.2017 : Oglasi
Izdajem sobu sa pogledom kroz prozor.
#1008 od 01.01.2015 : Doktori
Ulazi čovek u ordinaciju psihijatra, pa kaže da je njegov brat, koji je ostao u čekaonici, uobrazio da je irski hrt. Doktor kaže: • Uvedite ga, da ga pregledam. Ovaj izlazi i vraća se sa irskim hrtom na uzici. Doktor kaže: • Pa to i jeste irski hrt! Čovek uzbuđeno odgovori: • Eto vidite, i Vas je uspeo da ubedi!
#3026 od 18.07.2017 : Bračni
Ćaskaju dve glumice: • Imam veliki problem. Večeras idem prvi put sa novim ljubavnikom na sastanak, pa ne znam šta da kažem mužu - žali se jedna! Druga će: • Pa, ... kaži mu istinu - ideš na probu!
#292 od 26.06.2013 : Mujo i Haso
Odveo Mujo Fatu kod ginekologa kad će doktor: • Mujo, Fata je trudna. • Ma kakvi trudna! Pazio sam, doktore! • Eh, Mujo, pazio si! To ti je kao u saobraćaju - džaba ti paziš kad drugi ne pazi.
#2488 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Žene se bude zevajući, a muškarci sa erekcijom. Slučajnost?
#507 od 27.10.2014 : Policajci
Razgovaraju dva dečaka u autobusu: • Kakva je razlika između policajca i magarca? Iznenada im priđe policajac koji je čuo razgovor i upita: • Kakva je, dečko, ... kakva? Dečak sav prestravljen reče: • Nikakva gospodine, ... nikakva! Policajac na to radosno odgovori: • Tako sam i mislio!
#2566 od 09.05.2016 : Mujo i Haso
Otišao Mujo kod doktora: • Doktore, pre seksa uvek imam vrtoglavicu ... Doktor: • Je li Mujo, a šta ti radiš pre seksa? • Naduvavam lutku!
#1767 od 11.06.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris-a je rodila tetka, jer niko nije smeo da mu jebe mater.
#3089 od 29.10.2017 : Pitalice
Kako glasi prošlo vreme glagola voleti? • Jeb`o me dan kada sam te upoznao!
#3053 od 12.08.2017 : Životinje
Razgovaraju životinje u šumi gde će koja ići na letovanje. Lav kaže: • Ja idem u Grčku. Lisica dodaje: • Ja ću ići u Egipat. A medved će na to: • Ja idem u Mojkovac kod svojih!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo