dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Diži se kravo

#925 od 19.12.2014 : Doktori
• Gospođo pogrešili ste - kaže veterinar ženi koja ga je zamolila za pregled - Ja lečim životinje, a Vi treba da idete kod lekara. • Pogrešila? Kad se ujutro probudim raščupana sam kao kokoška, na putu do posla visim u tramvaju kao majmun na grani, u firmi radim kao mazga, muž mi uveče kaže dođi maco, a ujutru viče diži se kravo. Jeste li sigurni da sam pogrešila doktora?!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3198 od 08.03.2018 : Crnogorci
Ruski arheolozi iskopali telefonski kabl star hiljadu godina i zaključili da je još tada u Rusiji moglo da se telefonira. Američki arheolozi pronašli optički kabl star dve hiljade godina i zaključili da je još tada u Americi postojao internet. Čuli to crnogorski arheolozi pa počeše i oni da kopaju neku rupetinu na Cetinju. Pošto nijesu ništa našli, zaključili su da su još prije 5.000 godina Crnogorci imali mobilne telefone!
#3015 od 02.04.2017 : Svaštara
Anketa, negde na ulici: • Da li očekujete bolji život u 2017-oj godini? • Da! Sigurno će da puste na RTS-u.
#1275 od 14.02.2015 : Bračni
Neposredno posle venčanja mladoženja, neiskusan u ljubavi, zamoli ujaka da mu telefonom pomaže prve bračne noći pošto ne zna šta da radi. Ujak se složi. Uveče nazove on ujaka. • Šta treba da radim? • Sada pusti neku laganu muziku i večerajte. On to uradi. Posle pola sata pozove opet: • Šta sad? • Sada priguši svetla i plešite malo. On to uradi. • Šta sada? • Sada obrati pažnju: stavi najistureniji deo tela tamo gde ona piški. Prođe sat, dva, a mladoženja se ne javlja. Najzad ujak odluči da pozove. Javlja se mlada. • Daj mi, molim te, sestrića. • Ne može trenutno da se javi, zaglavio je nogu u WC šolji!
#3223 od 02.04.2018 : Mujo i Haso
Šta radi Mujo kad hoće da lupi nešto glupo? • Udari Hasu.
#3228 od 07.04.2018 : Mujo i Haso
Žali se Haso Muji: • Hoću da kupim psa, Fata mi ne da ... • Misliš da pas hoće?!
#990 od 30.12.2014 : Pitalice
Šta je to optička varka? • To je kada neko zbog naočara izgeda inteligentnije.
#241 od 27.05.2013 : Oglasi
Prodajem jeftina kola. Hitno. Šifra: Dok se Jefta ne vrati.
#2735 od 21.08.2016 : Zemunci
Zemunac u kupatilu, kupa se sat vremena. Ćale mu lupa na vrata i pita: • Slinavi, za kol’ko završavaš? Zemunac odgovara: • Za 50 evra, matori!
#560 od 08.11.2014 : Mujo i Haso
Prva bračna noć, Mujo sa Fatom u spavaćoj sobi, Mujo na jednom, a Fata na drugom krevetu. Vidi Fata koliko je sati i reče: • Mujo, meni hladno, mogu li doć kod tebe da mi griješ leđa? • Možeš! I okrene ti on Fati leđa da se grije. Na to će Fata: • Mujo, hladno mi po grudima. A Mujo ti onako ležeći, okrenutih leđa, protrlja Fati grudi da ih ugrije. Dojadilo Fati više i kaže ona Muji: • Ama Mujo, jebem te mutava, imam ja neku rupu među nogama. • Pa, eto, odakle tebi vuče promaja!
#1824 od 27.06.2015 : Svaštara
Raspravljaju dvojica seljaka koliko je ko napredovao u svetu u vezi tehnike. Jedan kaže: • Jesi li čuo kakve radare i uređaje imaju Amerikanci? Mogu da prisluškuju i fataju pola sveta. A tek Rusi, mogu skoro ceo svet da fataju. • Nije to ništa - kaže drugi - Kod men u selu ima jedna lampa na raskrsnice i kad ona crkne, fata ko koga stigne.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo