Neopravdani

#719 od 25.11.2014 : Perica
Pita mama Pericu:
• Kako je bilo na kontrolnom?
• Dobro.
• Šta ćeš dobiti?
• Neopravdani.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 21 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1137 od 22.01.2015 : Doktori
Ovo ti je prvi put. Dok ležeš, mišići ti se stežu. Odguruješ ga za trenutak, tražeći opravdanje, ali on se ne da pokolebati, dok ti sigurnim korakom prilazi. Pita te da li se plašiš, a ti hrabro potvrđuješ glavom.
On ima dosta iskustva, ali tebi je prvi put da se nečiji prst nađe na tom mestu. Kad je gurnuo prst jače, sva si se naježila, ali njegov siguran pogled te smiruje. Nežno te pogleda i kaže ti da se ne bojiš i da je to radio već mnogo puta. Negov hladan osmeh te na trenutak opusti i ti raširiš otvor, dajući mu više mesta za lakši ulazak. Nestrpljivo ga zamoliš da požuri, ali on iskusno odmerava pokrete, trudeći se da ti nanese sto manje bola. Dok pritiska sve jače i ide sve dublje, osećaš da ti tkivo popušta.
Bol ti razdrma telo i osetiš krv, ali on nastavlja, idući sve dalje i dalje. Pogleda te zabrinuto i pita te da li boli. Oči su ti pune suza, ali ti odmahuješ glavom, pokazujući mu da nastavi. Počinje da iskusno gura napred i nazad, ali ti je celo telo previše stegnuto da bi išta osetila.
Nakon nekoliko užasnih trenutaka, osećaš kako nesto kulja; kada ga napokon izvadi, ležeš opuštena, srećna što je sve gotovo. Gleda te i toplo se osmehuje. Kaže da si bila tvrdoglava, ali da je ipak to bilo lepo iskustvo.
Sa osmehom zahvaljuješ svom zubaru. Ipak, to ti je bio prvi put da vadiš zub.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#2087 od 06.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Najnovija vest : Na sajmu knjiga u Sarajevu prodato 24.956 ćevapa.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#67 od 13.03.2013 : Pitalice
Šta je to Dan žena?
• Isto što i Noć veštica, samo po danu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 68 Ocena: 
#2726 od 17.08.2016 : Pitalice
Koliko godina ima kasirka?
• 29,99
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 66 Ocena: 
#1506 od 28.03.2015 : Piroćanci
Došao Piroćanac na benzinsku pumpu i kaže:
• Sipaj mi dva litra benzina i jednu kap ulja ...
A prodavac će njemu:
• Hoćeš i da ti prdnem u gume?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#2851 od 17.11.2016 : Svaštara
Kad je Bog stvarao čoveka, asistent mu je pomagao, pa ga upita:
• Gotovo?
• Dodaj mu još i mali prst na nozi.
• Za šta?
• Za nameštaj.
• Nameštaj?
• Veruj mi, biće smešno!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#508 od 17.09.2014 : Mujo i Haso
Kako Haso prevodi skraćenicu DNK?
• Da nije komšijino?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 20 Ocena: 
#2740 od 24.08.2016 : Svaštara
• Tata, imam dečka!
• Koje je godište?
• Tata, godine nisu bitne!
• Znači, opet moje godište ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 36 Ocena: 
#222 od 02.04.2013 : Doktori
Dolazi zgodna plavuša kod doktora, smesti se u stolicu i kaže:
• Doktore, imam problem, kad neko zapali cigaretu, ja odmah poželim seks i ne mogu da odolim!
Doktor će:
• Hmm, težak slučaj, težak slučaj ... – i zapali jednu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#352 od 18.10.2013 : Svaštara
Brakorazvodna parnica. Sudija pita ženu:
• Zašto se želite razvesti od muža?
• Zato što nije dobar u seksu.
Ženski glas iz sudnice:
• Svima je dobar, samo njoj ne valja.
Muški glas iz sudnice:
• Ma njoj ni jedan ne valja.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 45 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.