dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

U čemu je problem

#1977 od 15.08.2015 : Perica
Ulazi Perica u prodavnicu: • Imate li wc papir? • Ne. • Imate li maramice? • Ne. • A imate li novine? • Koje ćeš? • Care, ako do sada nisi skontao šta je problem, ja evo ne znam ...!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1201 od 30.01.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • E matori, javi se kada vidiš poruku. • Evo me, reci. • Nisi zaboravio da si mi dužan pare? • Ne brate, nisam, pamtiću to do kraja života.
#830 od 10.12.2014 : Perica
Ivica i Perica kasne na čas. Pita profesorka Ivicu: • Gde si ti bio? On odgovori: • Ne znam. Isto pitanje profesorka postavi i Perici, a on će na to: • Ja sam bio sa Ivicom.
#2636 od 20.06.2016 : Životinje
Zeka sakrije flašu votke ispod jele i napiše: • Ovo nije votka. Sledećeg dana vrati se pod jelu i vidi da nema flaše, a na papiru piše: • Jež je nije uzeo.
#3075 od 18.10.2017 : Zemunci
Kako se Zemunac moli Bogu? • Tebra, ako te ima, kaži mi kako da se sakrijem kao ti?!
#2555 od 02.05.2016 : Cigani
Ciga zabrinut dolazi kod doktora: • Šta da radim, doktore, ne diže mi se na moju Milevu? • Pošalji je sutra kod mene - kaže doktor - pa da vidim šta mogu da uradim. Sutradan, kad je Mileva došla u ordinaciju, doktor joj kaže da se skine, pa da prošeta po sobi, a zatim da legne. Kad je Mileva to uradila, doktor joj reče: • U redu, idite i recite Cigi da dođe. Kad je Ciga došao, lekar mu saopšti: • Cigo, ne brini, sa tobom je sve u redu, ni meni se ne diže na tvoju Milevu!
#2039 od 14.09.2015 : Piroćanci
Kako Piroćanac greje oca i majku? • Nađe im po jedan panj sa mnogo čvorova. Onako matori, oni cepaju panjeve i nikako ne mogu da ih iscepaju, ali se zato dobro zagreju cepajući.
#2755 od 04.09.2016 : Lala i Sosa
Predloži Lala Sosi: • Soso, dušo, hoćemo se igrati proleća? • Može. A kako se to igra? • Ta, lepo, ... ja te jebem, a ti cvetaš!
#1049 od 09.01.2015 : Pitalice
Šta je dekolte? • Dekolte je rashladni uređaj za zagrevanje.
#2616 od 07.06.2016 : Svaštara
• Po jednom istraživanju, stanovnik Šumadije u proseku prepešači oko 1500 kilometara na godišnjem nivou! • Po drugom istraživanju, stanovnik Šumadije popije prosečno oko 90 litara alkohola na godišnjem nivou. • Iz priloženog se može zaključiti da prosečan Šumadinac troši 6 litara na 100 kilometara.
#3180 od 18.02.2018 : Mujo i Haso
Nazove Mujo hotlajn i pita ga devojka: • Šta sve želiš das ti radim? A Mujo će: • De, nazovi ti mene, matere ti!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo